Robienie baterii w Treo 680

  • 0 Odpowiedzi
  • 12370 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mEatrikZ

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola MILESTONE
Robienie baterii w Treo 680
« dnia: Czerwiec 06, 2009, 22:47:14 »
Zakupiłem na allegro Treo 680. Jak prawie każdy user wie, dziwnie obsługuje on baterię. Jednak można, jak zapewne również każdy wie, użyć triku z resetowaniem przy podłączonej ładowarce, aby uzyskać jakąś poprawę. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć, czy jeśli podczas takiego "robienia" baterii będę ją trzymał pod ładowarką coś ponad te sześć godzin <dziesięć>, mając rozszerzoną, orginalną baterię palma, mogę coś zniszczyć?

Z góry dzięki :)


PS: Jeśli ktoś ma takowe Treo, to proszę również, piszcie tutaj, jakie macie baterie i ile Wam trzyma na użytkowaniu.

Nieistotne. Domyślam się już, że mam po prostu zużytą baterię - jest trochę wypukła na górze i dole. Słyszałem wiele ciekawostek o naprawianiu baterii za pomocą lodówki i ręczników <wyciąganie z niej wody>, czy to ma szanse działać?



Dobra - na wypadek, jakby ktoś jeszcze posiadł to genialne urządzonko, przekazuję, że bateria rozszerzona w tej metodzie "fix" nie różni się od normalnej w kwestii ładowania - ładowałem 5 godzin i wyszło idealnie, takie rzeczy, jak SkinUI czy inne bajery "w tle" wyrzuciłem na kartę, potem przywróciłem. Jeden dzień użytkowania i 70% baterii zostało.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2009, 16:17:07 wysłana przez mEatrikZ »