problem z palm treo 680,

  • 5 Odpowiedzi
  • 13164 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z palm treo 680,
« dnia: Listopad 17, 2008, 19:01:22 »
witam,jestem nowym uzytkownikiem pala treo 680,podczas usówania danych poprzedniego uzytkownika mój palm zawiesił się i wyjołem baterie,teraz po włączeniu widzę ekran powitalny a potem tylko ekran biały i migającom klawiature,podejrzewam ze usunołem soft albo cos w tym rodzaju ale nieznam się na tym na tyle,cz ktos moze mi pomóc?prosze o pomoc

*

Offline miloszz

  • ***
  • 359
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BlackBerry, a w szufladzie: plamOne Treo 650, Tungsten|T2, palm m505
Odp: problem z palm treo 680,
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2008, 19:43:09 »
Proponuję zacząć od interpunkcji i ortografii. Ułatwi to nam kamunikację. Gdy już będziemy wiedzieli o co nam nawzajem chodzi, sugeruję hard reset.

Znając życie, musisz wyjąć baterię i włożyć ją trzymająć powera (czerwona słuchawka). Jak się pokaże ekran z logo Accessa (??), to możesz puścić i zostaniesz zapytany czy oby na pewno chcesz wszystko usunąć.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 19:46:17 wysłana przez miloszz »
Jeżeli masz niepotrzebną plastikową osłonę do Tungstena T|T/T|T2, proszę, skontaktuj się ze mną.

Odp: problem z palm treo 680,
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2008, 20:17:44 »
faktycznie z moją ortografią słabo ale sie poprawie,co do palma to hard reset niepomógł,chyba to cos bardziej skąplikowanego,klawiatura miga nadal

*

Offline miloszz

  • ***
  • 359
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BlackBerry, a w szufladzie: plamOne Treo 650, Tungsten|T2, palm m505
Odp: problem z palm treo 680,
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2008, 20:52:33 »
Na pewno poprawnie przeprowadziłeś hard reset? Możesz ewentualnie ściągnąć ze strony palma update i spóbować go zaaplikować (raz mój 650 wpadł w reset-loop i tylko flashowanie było w stanie go postawić na nogi). Ewentualnie "zero out reset" (jeżeli jest na 680), ale to wymaga małpiej zręczności (na kilkadziesiąt prób udał mi się dwa razy).

Jeżeli nie, to... nie wiem.

EDIT:
Nie ma zero out na 680.

A tu instrukcja do pełnego hard:
http://kb.palmone.com/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE?New,Kb=PalmSupportKB,ts=Palm_External2001,case=obj(887)#hard
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 20:54:42 wysłana przez miloszz »
Jeżeli masz niepotrzebną plastikową osłonę do Tungstena T|T/T|T2, proszę, skontaktuj się ze mną.

Odp: problem z palm treo 680,
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2008, 21:10:29 »
wydaje mi się ze wszystko zrobiłem dobrze,myślę ze sam nic tu nieporadzę,muszę chyba oddać to cacko w wykwalifikowane ręce albo sprzedać na ebay-u ,szkoda ze cieszyłem się nim tylko godzinę,dziękuje za pomoc,pozdro

Odp: problem z palm treo 680,
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2008, 14:01:19 »
witam ponownie,mój palm odpalił,może to śmieszne ale przyczyną awari był zacięty dolny przycisk od podgłaszania,niewiem kiedy to się stało ale się zaciął,rozkręciłem palma i złożyłem poprawnie i ku mojemu zdziwieniu ruszył,dzięki wszystkim za pomoc,pozdro :D