toshiba e-310

  • 4 Odpowiedzi
  • 3805 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline laboss

  • **
  • 100
toshiba e-310
« dnia: Wrzesień 20, 2002, 12:54:02 »
Może ktoś ze szczęśliwych posiadaczy tego cacka zdobyłby się na skreślenie kilku słów na temat codziennej eksploatacji "Tośki" . :) Bardzo ułatwiłoby to wybór osobom poszukującym najlepszego pocketa dla siebie. Wiemy już wiele na temat zalet i wad ipaq-ów, loox-ów, a może odezwą się też właściciele jornad, casio, różnych  "phone-pocketów" itd. Pozdr

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
toshiba e-310
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2002, 14:26:19 »
Starszą siostrę Tosi, e740, molestuję już od paru dni i jestem bardzo zadowolony. Sprawuje się bardzo dobrze jeśli chodzi o ergonomię - wygodne klawisze, niezły ekran, z dźwiękiem gorzej. Jutro mam nadzieję skończyć test i go opublikuję na łamach PocketPage. Casio E-200 też zamierzam już od pół roku opisać, odkąd stałem się jego posiadaczem. ;) Wg mnie Casio to jedna z najlepszych alternatyw, jeśli chodzi o funkcje i możliwości rozbudowy (host USB, podłączyć mogę każdą klawiaturę USB). Wadą jest to, że Casio zaprzestał produkcji tego cacka. Tutaj z dźwiękiem jest wspaniale, ekran nieco ciemniejszy niż e740, ale ClearType prześliczny. Oba palmtopy posiadają dwa sloty rozszerzeń, SD/MMC i CF typu II, więc możliwości rozbudowy zadowalające. Toshiba posiada jeszcze moduł sieci Wireless (802.11b), który przetestuję po weekendzie. Czas życia obu modeli to mniej więcej 5 godzin, Toshiba prawie 6 - taki dość standardowy, chociaż przydałoby się więcej. Mistrzowie w tej dyscyplinie, to Jornada 568 (test jest w dziale Artykuły) oraz HP iPAQ serii 3900 (powyżej 10 godzin, test wkrótce - Chamer się ociąga ;) ). Coś jeszcze? :)

No i nie wskażę palcem, kto miał podzielić się wrażeniami z użytkowania e-310, vendea. :D Astved też coś wnieś od siebie. ;)

*

Offline laboss

  • **
  • 100
toshiba e-310
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2002, 10:29:08 »
No prawie mnie przekonałeś Astved :)  ale mam jeszcze pytanie co do zawartości pudełka, szczególnie interesuje mnie obecność (lub też jej brak ;) ) porządnej polskiej instrukcji obsługi... Może ktoś zna namiary na sprzedawców e 310 w najlepszej cenie??? Pozdr

*

Offline r_szynek

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB Bold 9900, HTC TP2, LG Swift
toshiba e-310
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2002, 16:17:57 »
Witam, labos ja mam do sprzedania nowy z Kanady za 1800 brutto ?

*

Offline PIRUS

  • 29
    • ?
toshiba e-310
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2002, 16:55:46 »
Co do ceny to nie orientuję się czy jest atrakcyjna ale od dnia dzisiejszego jest w Media Markt promocja na ten model (cena brutto 2149,-). Mają też Siemensa SX45 niestety (4499,- ) a także CASIO BE300 (849,-).
Znalazłem też propozycję na allegro:
http://www.allegro.pl/showitem.php?item=7507762