Toshiba e740 system nie startuje !!!

  • 5 Odpowiedzi
  • 14529 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Toshiba e740 system nie startuje !!!
« dnia: Wrzesień 16, 2009, 19:47:18 »
Witam - szukałem w odpowiedziach ale nie znalazłem. Kupiłem na allegro ten palmik co w temacie. Jednak po naładowaniu do pełna baterii i uruchomieniu - pokazuje sie ekran systemu - po kliknięciu rysikiem pojawia się drugi ekran informacyjny z napisem next w dolnym prawym rogu i po stuknięciu w niego stylusem następny ekran informacyjny i zwiecha. Co się może dziać - ROM uwalony ?. Sprzedawca zarzeka się że wszystko u niego było ok.  Nie wystawiłem mu komentarza - mogę jeszcze negocjować. Ale proszę o propozycje jak uruchomić system a może ktoś podpowie jaka może być usterka ? Palmik i cały zestaw bardzo mi się podoba - nie chciałbym go zwracać.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Toshiba e740 system nie startuje !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2009, 20:20:49 »
nie znam tego modelu ale w palmtopach z Windows Mobile nie ma zazwyczaj zbyt wielu ekranów informacyjnych. Bardzo prawdopodobne że to nie zwiecha tylko że system czeka na jakąś Twoją reakcję. Opisz co jest na tym ekranie.

Odp: Toshiba e740 system nie startuje !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2009, 21:07:49 »
To jest pocket 2002 - a na ekranie jest jakby prezentacja kontaktów.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Toshiba e740 system nie startuje !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2009, 23:09:40 »
a nie ma na ekranie (tym lub poprzednim) instrukcji co trzeba wykonać? W WM2003 trzeba np. przytrzymać rysik na spotkaniu i przenieść je na wskazaną godzinę. Wiele osób się na tym zawieszało bo czekali aż samo pójdzie dalej, a pocket czekał aż oni wykonają zadanie.

Odp: Toshiba e740 system nie startuje !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2009, 00:27:13 »
Wszystko się zgadza musiałem rysikiem odpowiednio przenieść spotkanie i pojawiła się następna plansza a następnie cały windows - dzięki serdecznie za pomoc, wiem że mogę na was liczyć. Pozdrawiam.

*

Offline gader

  • *****
  • 1455
  • Płeć: Mężczyzna
    • gader - Play - Nowi znajomi
  • Sprzęt: Magic  & i200
Odp: Toshiba e740 system nie startuje !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2009, 02:51:31 »
 :)
Be more digital.
pıoɹpuɐ