Pytania związane z Toshibą E740 i E750

  • 0 Odpowiedzi
  • 13528 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytania związane z Toshibą E740 i E750
« dnia: Wrzesień 13, 2010, 17:22:50 »
Witam

Chęć spytania przełamała opory rejestracji.

Do rzeczy:

1. Czy można samemu zrobić kabel HOST USB? Znalazłem na Allegro kabel do E750 w cenie ~30 zł z wysyłką. Rozpiska pinów znajduje się na http://pinouts.ru/PDA/toshiba_e330_pinout.shtml#. Wiem, gdzie podpiąć Data +/- oraz +5V. Musiałbym jeszcze sprawdzić, gdzie podpiąć minus (GND), ponieważ takich pozycji wypisanych jest parę.

2. Czy istnieje możliwość zainstalowania WM2003SE na Toshibie E750 oraz WM2003 na Toshibie E740 po podmianie sterowników z obecnych wersji? Mam na myśli WIFI, ekran itp...
Skoro WM2003(SE) znajduje się na różnych urządzeniach, wszystko rozbija się o sterowniki

3. Czy po wgraniu przez USB softu, który później nie zechce się uruchomić, jest możliwość zainstalowania jeszcze raz przez USB wersji oprogramowania która wcześniej na nim działała (dedykowanej dla tego modelu)? Pytam tak na przyszłość, ponieważ nie dysponuję kartą CF, żeby postawić na nogi cegłę po wgraniu złego softu.
Kusi mnie, żeby spróbować wrzucić WM2003 na E740 i kombinować...

4. Czy orientuje się ktoś, gdzie w Toshibie E740 i E750 znajduje się bateria backup? Znalazłem miejsce jej ulokowania w jakimś IPAQ. Przyglądając się zdjęciom rozłożonej na części e750 nie znalazłem bateryjki.  Od razu obalę twierdzenie, że jest zintegrowana z akumulatorem. Służy do podtrzymania danych w pamięci podczas wymiany akumulatora, więc powyższy pomysł jest nierealny.

Liczę na konstruktywne odpowiedzi.