e400+gps na kablu

  • 2 Odpowiedzi
  • 2241 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

e400+gps na kablu
« dnia: Styczeń 18, 2007, 06:43:56 »
witam mam owego pda toshiby e400 i miałem na nim automape = odbiornik a kablu od tomtoma i wszytsko działało ładnie pewnego dnia po podłaczniu odbiornika gps nierozpoznaje urzadzenia i prosi o nazwe chyba sterki poleciały ale skad je mam wziosc wszzytko było ok nic niedoinstalowałem a sam odbiornik działan niewie cie skad siagna streki wgrałem juz tsreki do usb na e400 ze strony toshiby ale to  nic niedało  co dalej

e400 na kablu tomtom
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2007, 13:50:57 »
Witam. Mam ten sam problem ze sterownikami do e400 i anteną na kablu tomtom. Jeśli masz już rozwiązany problem ze sterownikami i wszystko działa u ciebie to prosiłbym o wskazówki jak wybrnąłeś z tego wszystkiego.
Napisane: Luty 04, 2007, 19:40:54
Po przeczytaniu kilku postów na forum udało mi się ożywić e400. Okazało się, że brakuje sterowników usb host. Wgrałem usb host driver v2.0. żeby wszystko ruszyło musiałem wejść w sterowniki usb host, następnie adapter usb- serial,później dla WM2003 i skopiowałem wszystkie pliki,bez installation.doc na e400 do odrębnego katalogu który utworzyłem na e400. Gdy to wgrałem do palmtopa odłączyłem go i otworzyłem na nim plik z rozszerzeniem cab,a wtedy wszystko się samo zainstalowało.Reszta plików, którą tam przeniosłem służy do diagnostyki. Isntrukcja w wersji ang.odnośnie instalacji jest właśnie w tym pliku installation.doc. Musisz postępować wg niej, bo za pierwszym razem zrobiłem bez niej i nic nie wyszło, a musisz zrobić po instalacji pliku cab i podłączeniu kabla od gps miękki reset i w ustawieniach automapy wybrać com 2. Powodzenia.

Odp: e400+gps na kablu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2007, 04:54:46 »
Witam
mam identyczny problem co kolega dwa posty niżej  :( próbowałem juz chyba wszystkie sposoby podane na tym forum i nie tylko cały czas bez rezultatu.  tomtom chce pracowac na com1 automapa na com2 a jam mam tylko com3 aktywny i nie potrafię tego w żaden sposób zmianić
Prosze o pomoc