Toshiba G810 martwa po nieudanym flash

  • 2 Odpowiedzi
  • 16463 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline doserek

  • 26
  • Sprzęt: HTC Diamond
Toshiba G810 martwa po nieudanym flash
« dnia: Sierpień 21, 2010, 14:28:49 »
Witam. Postanowiłem do swojej G810 wgrać WM 6.5 z linku: http://www.portegeclub.com/forum/viewtopic.php?t=2097 Instalacja się zainicjowała, wszystko ruszyło jednak w trakcie flasha program wywalił informację o błędnym połączeniu i flash zakończył sie. Skutek: telefon się nie włącza. Po podłączeniu przez usb komputer wykrywa go jako data interface i chce sterowników. Dalej zima. Co mogę zrobić?

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Toshiba G810 martwa po nieudanym flash
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2010, 22:33:01 »
Czy wchodzi w tryb bootloadera - wyłącz telefon, naciśnij przycisk z kasetą i trzymając go naciśnij power. Jeśli pojawi się ekran z białymi napisami - listą możliwych poleceń to sytuacja do odratowania. Szukasz na liście DSUU Mode (to chyba było 9), czekasz na pojawienie się "klawiatury numerycznej" i naciskasz numer odpowiadający DSUU mode. Po naciśnięciu pojawi się napis DSUU Mode i ewentualnie "USB Initialization Done". Podłączasz urządzenie do komputera i ponownie uruchamiasz DSUU.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

*

Offline doserek

  • 26
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: Toshiba G810 martwa po nieudanym flash
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:30:27 »
Niestety nie wchodzi do bootloadera. Co innego możecie mi poradzić?