toshiba g910 kilka pytan

  • 3 Odpowiedzi
  • 2466 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

toshiba g910 kilka pytan
« dnia: Maj 22, 2009, 20:29:01 »
Witam,

kupilem niedawno toske g910 i mam pytanko jak mam "przejsc" dalej ten ekran "wyrownanie ekranu" zaraz przy starcie windows mobile (byl resetowany do fabrycznych ustawien) bawie sie tym krzyzykiem po calym ekranie ale nie chce sie skonfigurowac zeby odpalic dalej WM :)

i drugie pytanko do uzytkownikow g910 - na ekranie mam 4 rzedy po 6 "odcisnietych" punktow prawdopodobnie z klawiaturki czy to normalne w tym modelu? zauwazylem ze te stopki kolo klawiatury za niskie zdecydowanie wiec jest to wada fabryczna. Telefon byl w serwisie bo jest objety gwarancja, ale serwis nie zrobil w tym kierunku nic twierdzac ze ten model tak ma i nie wymienia wyswietlacza bo jest sprawny..  Powiem szczerze ze mnie to przeszkadza przy stronach www w wysokiej rozdzielczosci (nie widze przejrzyscie niektorych liter)


Dzieki za odpowiedz


Pozdrawiam
Marcin

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: toshiba g910 kilka pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2009, 20:37:25 »
Witam,

kupilem niedawno toske g910 i mam pytanko jak mam "przejsc" dalej ten ekran "wyrownanie ekranu" zaraz przy starcie windows mobile (byl resetowany do fabrycznych ustawien) bawie sie tym krzyzykiem po calym ekranie ale nie chce sie skonfigurowac zeby odpalic dalej WM :)
Musisz tapać rysikiem dokładnie w ten krzyżyk.  :wink:
Cytuj
na ekranie mam 4 rzedy po 6 "odcisnietych" punktow prawdopodobnie z klawiaturki czy to normalne w tym modelu?
Tak, to standard tego modelu, jak miałem ten model to po pewnym czasie cała folia była w odciskach klawiatury.
Niestety, Toshiba nieźle dała ciała przy tym modelu.

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: toshiba g910 kilka pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2009, 21:12:37 »
marcinw80: takie dublowanie postów jest zabronione.  :S

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Odp: toshiba g910 kilka pytan
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2009, 14:49:43 »
jeżeli klikanie w punkty nie daje efektu to znaczy że warstwa dotykowa jest  uszkodzona
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.