Kontakty Toshiba g910

  • 5 Odpowiedzi
  • 16297 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline SkylinePL

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Note 4
Kontakty Toshiba g910
« dnia: Lipiec 28, 2011, 09:58:37 »
Witajcie.

Potrzebuje programu do ściągnięcia/wyciągnięcia kontaktów z karty sim bądź z urządzenia na Komputer.
Przeszukałem Google i nic nie znalazłem oprócz oczywiście całej masy programów do noki, etc...
Proszę o pomoc.

Serdecznie Pozdrawiam

*

Offline Fliganos

  • ***
  • 467
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba g900 na C&C 1.35 Globalbusa
Odp: Kontakty Toshiba g910
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2011, 14:00:16 »
Pim Backup (darmowy)? SBP Backup? I wiele innych. Jest dużo wątków o tym na forum.

*

Offline SkylinePL

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Note 4
Odp: Kontakty Toshiba g910
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2011, 14:32:41 »
No tak super ale to są programy do Kopi zapasowych a ja potrzebuje wyciągnąć z Karty numery telefonów. Wybieram się na "wakacje" i potrzebuje mieć je zapisane na dysku Komputera w razie W.
Potrzebuje mieć je również wydrukowane na Papierze.

*

Offline lolasher

  • ***
  • 431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Kontakty Toshiba g910
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2011, 15:13:33 »
Zsynchronizuj z Outlockiem przez ActiveSync i będziesz miał tam kontakty. Ewentualnie jak ci się chce to możesz wszystkie wysłać jako vCard przez bluetooth.

A tak z ciekawości: Długo twoja Tośka żyje? Wszystkie trzy egzemplarze jakie miałem zdechły same z siebie po miesiącu (co miesiąc słałem telefon na gwarancję i co miesiąc dostawałem nowy) Nawet widać, że na allegro nie ma już tych pda, myślałem, że już wszystkie padły :D
Toshiba G500 -> Toshiba G910- -> Toshiba G900 -> ZTE Blade + SE T610(bo nie mogę mieć Orange Free w Zetafonie...)

*

Offline SkylinePL

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Note 4
Odp: Kontakty Toshiba g910
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2011, 15:29:49 »
Dycha już chyba z 1,5 roku tylko czasami ma jakieś Fazy i chyba problem z Gniazdem usb bo raz ładuje a kolejny już nie. Bateria dziwnie się zachowuje, raz trzyma 4 dni a później tylko jeden ;)


Synchronizowałem z Outlookiem ale wywala mi jakiś Błąd.

*

Offline lolasher

  • ***
  • 431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Kontakty Toshiba g910
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2011, 02:35:40 »
A jaki błąd? Spróbuj w ustawieniach active sync poodznaczać jakieś zbędne elementy typu folder moje dokumenty, kalendarz, ulubione łącza itp, najlepiej zostaw zaznaczone tylko kontakty. A jak nie to spróbuj znaleźć jakiś program zapisujący kontakty w formie vcard na kacie pamięci.

Tak mi się przypomniało, chyba kopie zapasową tworzoną w Resco Backup (wystarczy nawet trial) da się rozpakować na komputerze dedykowanym programem i stamtąd da się łatwo otworzyć kontakty w Outlocku, czy czymś podobnym.
Toshiba G500 -> Toshiba G910- -> Toshiba G900 -> ZTE Blade + SE T610(bo nie mogę mieć Orange Free w Zetafonie...)