Konfiguracja Internet i MMS Play w Toshiba G910

  • 1 Odpowiedzi
  • 16899 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Konfiguracja Internet i MMS Play w Toshiba G910
« dnia: Lipiec 06, 2010, 23:39:40 »
Witam wszystkich. Trochę czasu mi zajęło znalezienie dokładnych ustawień Internetu i MMS.
 Sprawa wygląda następująco.

1. Połączenia
   Internet
* Start > Ustawienia > Połączenia > Połączenia > Zaawansowane > Wybierz sieci >  "Nowe..."
- Wprowadź nazwę dla tych ustawień : P4 internet
- zakładka "Modem" > "Nowe..." > Wprowadź nazwę połączenia: "Internet" Wybierz modem : Łącze komórkowe GPRS > Nazwa punktu dostępu: internet > dalej >Zakończ OK (to na górze)
   
   MMS
* Start > Ustawienia > Połączenia > Połączenia > Zaawansowane > Wybierz sieci >  "Nowe..."
- Wprowadź nazwę dla tych ustawień : Play MMS
- zakładka "Modem" > "Nowe..." > Wprowadź nazwę połączenia: "Play MMS" Wybierz modem : Łącze komórkowe GPRS > Nazwa punktu dostępu: mms > dalej >Zakończ  OK (to na górze)
W tej rubryczce gdzie tworzyliśmy nowe profile wybieramy "P4 Internet"

2. MMS
 Wchodzimy do skrzynki SMS
Teraz "Menu" > Opcje > Wybierz konto,aby zmienić ustawienia >MMS>zakładka "Servery" > Nowe
Nazwa Serwera: Play
Bramka: 10.10.25.5
Numer portu: 8080
Adres serwera: http://10.10.28.164/mms/wapenc
Połączenie przez: Play MMS
OK PłączeniePlay ustaw jako domyślne
Ok to na górze.


Mam nadzeję, że pomoże to wielu użytkownikom rozwiązać problem z netem i MMs-ami.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 01:04:15 wysłana przez Kjujiko »

Odp: Konfiguracja Internet i MMS Play w Toshiba G910
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2011, 13:06:07 »
hej!! stary dzieki!!! ja jestem kompletnie zielona w tych smartfonach z windą, kupilam tosie bo bylam zmuszona. no naprawde dzieki za ten poradnik, specjalnie sie zarejestowalam tu zeby ci powiedzikowac . pzdr :ok: ja mam  g900 i dziala ladnie wszystko