G810 - PROBLEM Z INTERNETEM I SKYPE

  • 0 Odpowiedzi
  • 2860 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

G810 - PROBLEM Z INTERNETEM I SKYPE
« dnia: Listopad 29, 2008, 14:32:22 »
Witajcie - od kilku dni jestem posiadaczem w/w modelu. Po zainstalowaniu wszystkich programików postanowiłem zobaczyć jak działa skype wykorzystując Wi-Fi. Po włączeniu testowej rozmowy słyszałem mocno przerywany głos. Pomyślałem że prędkość łącza jest słaba i w związku z tym odpaliłem przeglądarkę a następnie wszedłem na www.speedtest.pl. Podczas wykonywania testu wskazówka miernika nie podnosiła się płynnie, lecz skakała powoli podnosząc się do góry. Jeśli chodzi o liczby to prędkość łącza wyszła ok.
Test potwierdził mi działanie skype'a. To tak jakby dane przychodziły pakietami. Nie poddałem się i połączyłem się do internetu przez operatora GSM wykorzystując 3G. Niestety taka sama reakcja - skype przerywa, wskazówka na teście skacze.
Wydaje mi się że wina leży po stronie procesora lub pamięci - są za słabe żeby szybko przetwarzać. Szczerze mówiąc mam jeszcze nadzieje że jestem w błędzie i można coś ustawić. Smartphone który niedawno wszedł do produkcji nie poradziłby sobie z internetem ?? dziwne
Może macie jakieś propozycje lub podobne reakcje - dzięki za odpowiedź
Pozdro
I AM YOUR UNCLE, ARGYLE !!!