Toshiba g710 jak zrobić HR??<--- problem rozwiązany

  • 2 Odpowiedzi
  • 1439 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Toshiba g710 jak zrobić HR??<--- problem rozwiązany
« dnia: Kwiecień 22, 2009, 23:51:27 »
Może ktoś miał ten sam problem (problemy) z g710 ...................... kupiony na allegro ....... dzisiaj przyszła paczka...............

1. po włączeniu pokazuje się obraz startowy windowsa  a następnie czarny ekran i tyle............ podobno po wgraniu jakiejś nakładki na winde    
2. po podłączeniu do komputera zainstalował się jako modem 3g .............
3. gdzie tu jest slot kart micro sd bo albo go nie ma albo czeka mnie wyprawa do okulisty........... ok problem nr 3 rozwiązany ...........

Znalazłem taką stronkę      http://hardreset.eu/    może komuś się przyda do mojego niestety nie ma  :(
 
Po mozolnych poszukiwaniach w końcu znalazłem jak zrobić HR w g710 i sprzęt ożył   :mrgreen:

czerwona słuchawka+lewy funkcyjny a jak mamy te dwa wciśnięte to + power i robi się HR  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 18:54:40 wysłana przez malin28 »

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: Toshiba g710 jakiś dziwny..................potrzebna pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2009, 19:46:32 »
Na 1 może HR pomóc. Tylko trzeba z netu wygrzebać kombinację klawiszy, która to aktywuje.

Odp: Toshiba g710 jak zrobić HR?? === rozwązanie problemu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2009, 18:52:20 »
Sprawa HR w g710 rozwiązana należy pamiętać przy tym że g710 oraz VODAFONE VDA GPS TO TO SAMO!

jako posiadacz tego drugiego czyli VODAFONE VDA GPS poszukuje nakładki z językiem polskim na WM6 oraz jakiegoś programu do GPS który działał by na tym sprzęcie