Gry na G910

  • 9 Odpowiedzi
  • 18444 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gruszyn

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Gry na G910
« dnia: Listopad 21, 2010, 19:42:31 »
Problem jest taki:Xtrakt i ScummVM odpalają, ale wyświetlają się pod kątem 90 stopni, przez co jest oczywiscie poucinany, tomb raider natomiast wyswietla sie do gory nogami i kursory działają, że tak powiem w "nieprawidłowym kierunku". Szkoda, bo sprzętowo tośka ogarnia je bez problemu, ale wyświetlanie kompletnie eliminuje możliwość pogrania. Czy ktoś gdzieś znalazł na to sposob?
Wierzę w cuda.

*

Offline lolasher

  • ***
  • 431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2010, 19:57:22 »
Niestety nie i nic na to nie poradzisz. System podaje aplikacjom, że ekran jest w trybie portrait, a standardowo w urządzeniach z wm ekran jest wtedy ustawiony pionowo, dlatego gry się tak wyświetlają. A niestety nie da się obrócić ekranu. Miło gra się w Bombermena, NFS Undercover czy tam Carbon (nie pamiętam) i oczywiście w pasjansa xD Niedługo jeszcze zetkniesz się z brakiem możliwości odtwarzania filmów bez konwertowania.
Toshiba G500 -> Toshiba G910- -> Toshiba G900 -> ZTE Blade + SE T610(bo nie mogę mieć Orange Free w Zetafonie...)

*

Offline Gruszyn

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2010, 20:54:51 »
Filmy i tak zawsze konwertuje bo mam mala karte SD.
Nie ma możliwości zrobienia czegos, zeby system wysylal informacje, ze jest w trybie landscape? Jakies zabawy z rejestrem czy cos?
Wierzę w cuda.

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2010, 20:59:48 »
Nie. Znalazl sie kiedys smialek ktory probowal i skonczylo sie na tym ze zamienil tosie w przycisk do papieru.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline Gruszyn

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2010, 21:11:59 »
Wiadomo moze czy cos sie zmienia po wgraniu aktualizacji ROMu ze strony producenta? Bo gdzies tu czytałem, ze takowy jest.
Wierzę w cuda.

*

Offline lolasher

  • ***
  • 431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2010, 19:15:38 »
Nie. Znalazl sie kiedys smialek ktory probowal i skonczylo sie na tym ze zamienil tosie w przycisk do papieru.
Moim zdaniem to gościowi po prostu płyta główna padła, a ona w tym modelu prędzej czy później sama zdechnie. Wielu próbowało celowo ubić tak telefon i im nie wychodziło.

Wiadomo moze czy cos sie zmienia po wgraniu aktualizacji ROMu ze strony producenta? Bo gdzies tu czytałem, ze takowy jest.
Najprawdopodbniej masz wgrany najnowszy, jeżeli telefon dostałeś niedawno. Nowsze oprogramowanie naprawiało tylko błąd z podświetleniem ekranu na zewnątrz.
Toshiba G500 -> Toshiba G910- -> Toshiba G900 -> ZTE Blade + SE T610(bo nie mogę mieć Orange Free w Zetafonie...)

*

Offline Gruszyn

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2010, 13:23:12 »
A gdyby się jakoś dorwać do bebechów gry?
Wierzę w cuda.

*

Offline lolasher

  • ***
  • 431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2010, 13:29:38 »
Może jakby jakimś hexeditorem poprzestawiał wartości co do rozdzielczości (bo to główny powód jest). Ale i tak nie zagra się w za dużo tytułów bo telefon jest po prostu za wolny.
Toshiba G500 -> Toshiba G910- -> Toshiba G900 -> ZTE Blade + SE T610(bo nie mogę mieć Orange Free w Zetafonie...)

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2010, 15:39:29 »
Nie. Znalazl sie kiedys smialek ktory probowal i skonczylo sie na tym ze zamienil tosie w przycisk do papieru.
Moim zdaniem to gościowi po prostu płyta główna padła, a ona w tym modelu prędzej czy później sama zdechnie. Wielu próbowało celowo ubić tak telefon i im nie wychodziło.
no raczej nie, w międzyczasie rozmawiałem z DawiX'em na gg i podałem mu jak zabić wymuszanie portrait, to było ostatnie odpalenie jego G910. Oddał na gwarancję, przyjęli. Jeszcze ktoś chętny do uwalenia?
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline lolasher

  • ***
  • 431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Gry na G910
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2010, 17:45:42 »
Ja bym proponował zastosować tą instrukcję ze 3 razy, za trzecim razem poprosić o inny telefon, dostaniesz omnię II i będziesz happy. Szkoda, że moja G910 zdechła po gwarancji ...
Toshiba G500 -> Toshiba G910- -> Toshiba G900 -> ZTE Blade + SE T610(bo nie mogę mieć Orange Free w Zetafonie...)