SPV C600 uszkodzony.

  • 2 Odpowiedzi
  • 3363 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AxlR

  • **
  • 106
SPV C600 uszkodzony.
« dnia: Marzec 11, 2009, 17:31:54 »
Nie wiem gdzie to dać, więc pisze tutaj, najwyżej przenieście.
Posiadam SPV C600, troche zniszczonego i jak wyżej wspominałem, telefon jest uszkodzony.
Może ktoś potrzebuje części, które chetnie sprzedam, zawsze lepiej się tego pozbyć niż ma zalegać w domu.
Płyta główna jest sprawna, jedyną wadą jest gniazdo USB, które mi odpadło, wystarczy przylutować i wszystko będzie ok, poza tym z tego co pamiętam chyba było coś z wtykiem na słuchawki, po odpięciu słuchawek, nie przełączał się profil.
Jeżeli ktoś chciałby klawiaturę, to z góry zaznaczam, że raczej się nie nadaje do niczego, joystick nie działał a z podstawowymi klaiwszami też był problem, obudowa również porysowana, za to wyświetlacz w bardzo dobrym stanie, także poza klawiaturą, porysowana obudową i gniazdami wszystko jest ok, jeżeli ktoś jest zainteresowany którąś z części lub całym zestawem niech pisze na priv lub lepiej na maila pawel.suli@interia.pl  lub gg: 2750385.
Jak coś to jestem z Warszawy.

*

Offline pawcior

  • 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Tornado WM 6.1 PL
  • Sprzęt: SPV C600
Odp: SPV C600 uszkodzony.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2009, 18:31:40 »
A może wie ktoś czy z jakiegoś innego telefonu podeszła by do c600 klawiatura??

*

Offline orjan

  • 33
Odp: SPV C600 uszkodzony.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2009, 20:35:44 »
Witaj Pawcior
Temat uszkodzonej klawiaturki niedawno przerabiałem i po długim bezskutecznym szukaniu na giełdach, w serwisach
i allegro wlazłem na eBaYa polskiego i tam u chińczyka z HongKonga kupiłem za parę funtów nówkę i teraz cieszę się C600 który jest jak nowy. Dość długo czekałem bo prawie 4 tygodnie ale gość jest uczciwy i go polecam.
A tak nawiasem mówiąc do C600 pasuje klawiaturka tylko z serii TORNADO a więc DOPOD 595, Qtek 8310, i-mate SP5 i coś tam jeszcze.
A chińczyk nazywa się Zenglirong i numer aukcji na której kupiłem to 170348224810
                   powodzenia