Nowe ROM-y do C600

  • 5 Odpowiedzi
  • 2822 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nowe ROM-y do C600
« dnia: Wrzesień 21, 2009, 02:32:10 »
Powiedzcie Ktoś poco te nowe ROM-y, są lepsze ? Po moich doświadczeniach to wszystkie się gdzieś mniej lub bardziej krzaczą. Wróciłem do Orange-owskiego WM 5.1 a Wy co na to ?

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Nowe ROM-y do C600
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2009, 23:42:47 »
jak lubisz to czemu nie.
Po co nowe romy? Może dlatego, że się da? Może dlatego, żeby pokazać, że ten telefon jest bardzo fajny i ludzie chcą aby żył jak najdłużej? W swoim nigdy nie miałem brandowanego softu, a po doświadczeniach z poprzednimi modelami SPV nie ciągnie mnie do softu z pomarańczki.

WM6 z mobione próbowałeś?
Abre tu mente

Odp: Nowe ROM-y do C600
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2009, 07:08:16 »
Miałem, ale były problemy z internetem, mms-ami i nie działały niektóre programy których używałem. Ale uważam że to jeden z najlepszych telefonów jakie były, bo mały ma normalną klawiaturę, dobry wyświetlacz itd, ma też wady jak kiepski aparat. A ja nie wyobrażam sobie na przykład chodzić z takim i-Phonem czy czymś podobnym w kieszeni, usiądź z czymś takim na dupie to wyświetlacz łamie się zaraz, albo te z rysikiem to dopiero obciach używac ! :)

Ktoś też tak myśli czy jestem sam ?
Napisane: Wrzesień 22, 2009, 07:04:56
A to Orange-sowskie śmieci to mnie kiedyś denerwowały, ale już mi przeszło a przynajmniej wszystko działa. Z Oranga to nawet jestem zadowolony, mam ten sam numer od ponad 10 lat, a to o czymś świadczy.

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Nowe ROM-y do C600
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2009, 12:37:05 »
racja, tornado jest bardzo fajny :ok
używam WM6PL już długo i problemów nie miałem większych.

A ja nie wyobrażam sobie na przykład chodzić z takim i-Phonem czy czymś podobnym w kieszeni, usiądź z czymś takim na dupie to wyświetlacz łamie się zaraz, albo te z rysikiem to dopiero obciach używac ! :)
Tu się nie zgodzę. Od tego są kabury. Nie zawsze trzeba upychać telefony po kieszeniach. Co do rysików, to chyba jestem nie modny (jak większość tego forum), bo teraz moim głównym urządzeniem jest Atom  i rysika nie boję się wyciągnąć :)
Abre tu mente

Odp: Nowe ROM-y do C600
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2009, 19:47:42 »
Można i z kaburą ale wolę kieszeń, co do rysika to trzeba używać obie ręce. Ale to też pewnie kwestja przyzwyczajenia.

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Nowe ROM-y do C600
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:36:15 »
Ale to też pewnie kwestja przyzwyczajenia.

ano. Tak czy inaczej Torando jako telefon jest dużo wygodniejsze
Abre tu mente