C600 resetuje się czas

  • 0 Odpowiedzi
  • 3028 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Marcin1989

  • **
  • 208
  • Sprzęt: Feeler | Tornado | Universal | Tungsten E |
C600 resetuje się czas
« dnia: Wrzesień 01, 2009, 16:28:04 »
Witam

1. Mam głupi problem nie mogłem znaleźć nigdzie czy w c600 po wyjęciu baterii powinien resetować się czas i data. Miałem poprzednio rom wm6PL z mobione i tam po wyjęciu baterii czas się tylko zawieszał, domyślam się że odpowiedzialny za to był program tylko nie wiem który. Myślałem że to automatic keylock ale wgrałem go teraz na rom wm 6.1 z s740 i dalej się czas resetuje.

2. Problem, wgrywałem ostanio wm 6.5 standart i pojechałem na wakacje a tam spotkała mnie niespodzianka w postaci nieczytania karty sim(missing sim card), która jest sprawna bo w universalu działała. Pomyślałem więc że może coś z romem, więc wgrałem o powrocie wm 6 PL ale po pewnym czasie jakimś tygodniu było to samo. Brak karty sim. Stwierdziłem, że to może przez to że nie robiłem format BINFS przy zmianie romów. Zrobiłem to przed wgraniem tego romu co mam teraz i jak na razie nie wywala nic o braku sim. Czy ktoś spotkał się z Was z takim przypadkiem aby taki komunikat występował tylko przez żonglowanie wieloma romami bez uprzedniego zrobienia format BINFS ? Czy jakiś układ na płycie odmawia posłuszeństwa? A radio rom mam najnowszy jaki wyszedł na tornado :)
HTC Feeler || Qtek 8310 || HTC Universal || Tungsten E || Galaxy Ace || Mio 168