Słuchawki. WTF?

  • 5 Odpowiedzi
  • 4798 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline newo

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2/Cyfon p168i
Słuchawki. WTF?
« dnia: Listopad 18, 2010, 22:37:59 »
Siemka.
Mam sobie Topazika od kolegi tutaj z forum.
wszystko pięknie ładnie i powabnie :)
Ale orginalne słuchawki mnie osobiście rozłożyły na łopatki.
Usypiam telefon włącznikiem, słuchawki podłączone naciskam przycisk wyboru/odbioru połączeń no i choć telefon śpi to dzwoni  ;/
No to pomyślałem zablokuje sobie go i po problemie. Ale gdzie tam telefon dalej sobie drynda nie wiem co z tym zrobić ;/ Oczywiście telefon dzwoni słychać sygnał ale ekran się nie wybudza.
Słuchaweczki grają aż miło a jakieś inne nie wchodzą w gre. Macie na to jakieś pomysły?

Odp: Słuchawki. WTF?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2010, 11:04:55 »
Nie bardzo rozumiem Twój problem. Przecież do tego służy przycisk połączeń żeby wybrać ostatnie lub odebrać połączenie przychodzące. Gdyby w trakcie tych czynności ekran się uaktywniał to trzymając telefon w kieszeni (normalne w takich sytuacjach) można by namieszać poprzez dotyk. Jeśli chcesz użyć ekranu przy podłączonych słuchawkach użyj górnego klawisza i po problemie - wybudzi się.

Odp: Słuchawki. WTF?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2010, 12:11:08 »
faktycznie taka funkcja ale jak dla mnie irytująca- dlaczego? bo ja z niej nie korzystam bo nie potrzebuje a niestety zdarza mi się np biegać i przypadkiem wcisnąć a wtedy tel. zaczyna dzwonić zupełnie niepotrzebnie

*

Offline newo

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2/Cyfon p168i
Odp: Słuchawki. WTF?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2010, 17:38:40 »
Chodzi o to że telefon mimo to że jest zablokowany uspany itd to dzwoni po nacisnieciu tego  przycisku do połączenia/odebrania dzwoni a nie powinien.
Nie chodzi mi o to że sie nie wybudza czytaj ze zrozuminiem. Chodzi o to że dzwoni gdy jest zablokowany i uspany a ten przycisk jest taki ze sie sam wszedzie wciska a to jest irytujące.

*

Offline mrk26

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Optimus 2x
Odp: Słuchawki. WTF?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2010, 21:06:05 »
po pierwsze i tradycyjne "było na forum" (sorry nie mogłem się powstrzymać :P)jest do tego programik znaczy żeby zmienić funkcje tego klawisza od zestawu żeby nie dzwonił o tu jest temat : http://pdaclub.pl/forum/topaz/przycisk-na-sluchawkach-zmiana-dzialania/

*

Offline newo

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2/Cyfon p168i
Odp: Słuchawki. WTF?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2010, 10:09:37 »
No i bardzo fajnie że się nie powstymałeś :P
Przyznaje się że zapomniałem tu o szukajce :P
Pozostaje jeszcze problem tv-Out który jest w innym poście ;/