problemy z sms (szybka odpowiedź i czas odbioru) oraz z odtwarzaczem muzyki

  • 0 Odpowiedzi
  • 624 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam.
Mam trzy problemy. Zanim je opisze pragnę wspomnieć że jestem zupełnym laikiem więc proszę o wyrozumiałość.
Dwa pierwsze z nich pojawiły się odkąd mam manile 2.5, w 2.1 było całkiem spoko. Chodzi o to że jak wchodzę w odebraną wiadomość i chce szybki odpisać to zaznacza mi się na czarno ostatnia wiadmość odebrana od kontaktu któremu odpisuje a to co ja pisze znika. Oczywiście jak nacisnę na pole tekstowe to pojawi się na nowo i dalej już bez problemu ale tak jest za każdym razem gdy odpisuje na nowego sms'a - niby pierdoła ale mnie denerwuje. Drugi problem z sms'ami jest taki że jak ktoś mi odpisze w ciągu tej samej minuty na sms'a to w skrzynce wyświetlają mi się nie po kolei sms'y czyli odpowiedź czyjaś jest przed tym co napisałem ja. Niby dwie pierdoły ale czy jest jakaś możliwość usprawnienia tego?
Trzeci problem dotyczy odtwarzacza muzyki, tego oryginalnego w HTC, w manili 2.1 to on wcale nie chciał działać ale jakoś się tym nie przejmowałem - są inne. Ale mając manile 2.5 zainstalowałem CookieHomeTab i w tym momencie pojawiła się możliwość ustawienia bezpośrednio odtwarzacza na pulpice co mi się bardzo podoba ale niestety zacina się on po chwili słuchania i ogólnie wolno chodzi - i tu pytanie: a)  da się coś zrobić żeby lepiej działał? b) czy da się może w jego miejsce wstawić inny tak żeby było nadal fajnie?

edit. może by ktoś chciał wiedzieć to rom mam 2.53.479.3 (76952)
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2010, 12:29:49 wysłana przez watsonxxx »