Problem z powiadamianiem podczas pobrania nowego maila - podobnie jak w sms

  • 1 Odpowiedzi
  • 795 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Scottti

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Legend
Witam, problem dotyczy identycznej sytuacji jaką miałem z powiadamianiem dźwiękowym w przypadku otrzymania widomości sms, migała dioda zielona informująca o nowej wiadomości ale nie informował Diamond2 dźwiękiem o tejże wiadomości dopiero informował w momencie właczenia ekranu. Problem został oczywiście rozwiązany z pomocą kolegi, który w założonym oddzielnym temacie opisał co trzeba zmienić w rejestrze aby było ok i po tych zmianach rzeczywiście problem nie występuje.

Teraz uruchomiłem sobie automatyczne pobieranie maili i tu problem mam taki sam jak w przypadku sms, kiedy dotrze mail, miga zielona dioda ale sygnału brak pomimo że jest ustawiony i jest to jeden ze standardowych alertów więc znajduję się w pamięci urządzenia. Dopiero po włączeniu ekranu odgrywana jest melodia o nowym mailu. Proszę o info ewentualnie co można zrobić w tej sprawie? czy też jest konieczna zmiana jakiegoś parametru w rejestrze? Będe wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam
Czarek

*

Offline jari75

  • **
  • 200
  • Sprzęt: iPhone 5/ 32GB iPhone 4/ 32GB
Odp: Problem z powiadamianiem podczas pobrania nowego maila - podobnie jak w sms
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:14:20 »
A w ustawieniach o dziwekach dla nowej wiadomosci e-mail masz ustawione "odtwarzaj dzwiek"?