Problem z Google Maps

  • 2 Odpowiedzi
  • 542 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z Google Maps
« dnia: Listopad 05, 2009, 18:59:02 »
Mam problem z mapami google. po włączeniu aktualizacji położenia przerzuca mnie na warszawę mimo że mieszkam nad morzem i pokazuje twoje położenie w promieniu 122000 metrów a do mnie jest z 500 km . czasami jest tak że aktualizowanie położenia "walczy" i pokazuje przez chwile moje zbliżone położenie natomiast za chwilę znów przerzuca na stolice.  :O   Czy może ktoś wie o co chodzi?
Dodatkowe info: podobnie dzieje się na różnych romach Bysio oraz billyj80 (wilekie Wam dzięki) oraz u różnych operatorów (zmieniałem karty).

*

Offline billyj80

  • Expert HTC Topaz
  • *****
  • 1939
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2 Topaz
Odp: Problem z Google Maps
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2009, 21:15:57 »
wiem ze to nie jest rozwiązanie problemu, ale włącz w Google opcje Użyj GPS zobacz czy dobrze ci określi lokalizacje

chyba coś będzie nie tak z telefonem, bo winę softwarową chyba można wykluczyć, a jak dziala opcja Moja lokalizacja z Manili? czy tez wskazuje Warszawę w Pogodzie>
TD1ROM TD2ROM  Nie masz zgody na paypal!

Odp: Problem z Google Maps
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2009, 23:52:37 »
W momencie gdy używam GPS wszystko działa poprawnie. Moja lokalizacja podczas aktualizacji pogody pokazuje prawidłowo nazwę województwa (ZachodniopomPL) niestety nie wiem czemu nie miasta
Napisane: Listopad 05, 2009, 23:38:09
Już chyba wiem co się stało : kiedyś miałem rom bez Google Maps i instalowałem na karcie pamięci . Nie usuwałem tych danych z karty i mi się chyba nakładało. Wyczyściłem kartę pamięci z danych og GMaps i chyba jest ok  bo przez dłuższą chwilę lokalizuje prawidłowo.