Odinstalowanie TouchFlow 3D oraz Opera ciągle widoczna w procesach

  • 6 Odpowiedzi
  • 1252 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline arek1

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2
Witam Was ponownie,

Zainstalowałem SPB Mobile Shell (jestem nim zachwycony) :)
Mam jednak pytanie czy powinienem w jakiś sposób odinstalować TouchFlow 3D skoro go nie używam? Przed instalacją w opcjach ekranu Today odhaczyłem TouchFlow, zrestartowałem i zainstalowałem SPB Mobile Shell. Wydaje się że wszystko jest OK, ale może powinienem zrobić coś jeszcze. Może też jest to powodem problemów z nie wyłączaniem podświetlenia ekranu o czym piszę wątek poniżej?

Zauważyłem, że w procesach ciągle jest proces Opera9.exe. Przypuszczam, że jest tam dlatego ponieważ jest to opera dostarczona razem z urządzeniem i ciągle chodzi gdzieś zakładka Opery z TouchFlow mimo, że TouchFlow mam wyłączone. Jak się tego pozbyć, tzn. chciałbym żeby opera startowała jak ją naprawdę używam, a nie jakiś autostart Opery ciągle siedzi w pamięci?
Pozdrawiam
ArekS
Sony Xperia S | Xperia Arc

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: Odinstalowanie TouchFlow 3D oraz Opera ciągle widoczna w procesach
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2009, 12:30:42 »
Witam Was ponownie,

Zainstalowałem SPB Mobile Shell (jestem nim zachwycony) :)
Mam jednak pytanie czy powinienem w jakiś sposób odinstalować TouchFlow 3D skoro go nie używam? Przed instalacją w opcjach ekranu Today odhaczyłem TouchFlow, zrestartowałem i zainstalowałem SPB Mobile Shell. Wydaje się że wszystko jest OK, ale może powinienem zrobić coś jeszcze. Może też jest to powodem problemów z nie wyłączaniem podświetlenia ekranu o czym piszę wątek poniżej?

Zauważyłem, że w procesach ciągle jest proces Opera9.exe. Przypuszczam, że jest tam dlatego ponieważ jest to opera dostarczona razem z urządzeniem i ciągle chodzi gdzieś zakładka Opery z TouchFlow mimo, że TouchFlow mam wyłączone. Jak się tego pozbyć, tzn. chciałbym żeby opera startowała jak ją naprawdę używam, a nie jakiś autostart Opery ciągle siedzi w pamięci?

Nie mozesz odistalowac TF3D .. mozesz tylko wylaczyc ..  wszystko co moszesz odinstlowac znajduje sie w zakaldce  - usun programy
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline arek1

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2
Odp: Odinstalowanie TouchFlow 3D oraz Opera ciągle widoczna w procesach
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2009, 12:34:03 »
Dzięki za odpowiedź. Czyli Opera9.exe pozostanie w procesach, chyba że wgram inny ROM?
Pozdrawiam
ArekS
Sony Xperia S | Xperia Arc

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: Odinstalowanie TouchFlow 3D oraz Opera ciągle widoczna w procesach
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2009, 13:07:32 »
Dzięki za odpowiedź. Czyli Opera9.exe pozostanie w procesach, chyba że wgram inny ROM?

Mozesz ja wylaczyc z procesów .. sa takie bardziej rozbudowane task managery ktore pokazuja wszystkie opcje  http://rapidshare.com/files/218999563/TaskMgr.rar
Wystarczy skopowac do urzadznienia i odpalic
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2009, 13:12:11 wysłana przez Bysio »
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline luk---

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X500
Odp: Odinstalowanie TouchFlow 3D oraz Opera ciągle widoczna w procesach
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2009, 22:33:05 »
Jestem na etapie migracji z Etena X500 na prawdopodobnie Topaza, którym teraz się właśnie bawię.
Na Etenie mam od jakiegoś czasu Mobile Shell, no ale wiadomo, że WIN 5 to przepaść do 6.0, 6.1 czy 6.5 więc MShell to potrzebna sprawa.
Dlaczego zrezygnowałeś z TF3D na rzecz MShell ? Za dużo wodotrysków?
ETEN X500, 1GB Kingston + trochę extra softu z SPB i Wizcode

*

Offline arek1

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2
Odp: Odinstalowanie TouchFlow 3D oraz Opera ciągle widoczna w procesach
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2009, 23:39:20 »
W moim wypadku wynikało to raczej z chęci wypróbowania innego rozwiązania. Teraz z powrotem używam Manillę z Tom ROM'em WM6.5. Na razie nie zamierzam wracać do SPB Mobile Shell...
Chociaż czasami korci mnie zainstalować Clean No Manilla i zrobić wszystko po swojemu :)
Próbowałem Titanium, ale albo za słabo próbowałem albo Manilla jest lepsza.
Pozdrawiam
ArekS
Sony Xperia S | Xperia Arc

*

Offline luk---

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X500
Odp: Odinstalowanie TouchFlow 3D oraz Opera ciągle widoczna w procesach
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2009, 23:43:19 »
Chwilowo to mnie przerasta...  :mrgreen:
ETEN X500, 1GB Kingston + trochę extra softu z SPB i Wizcode