Nowy ROM, nowa Milinka, nowe problemy...

  • 0 Odpowiedzi
  • 577 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nowy ROM, nowa Milinka, nowe problemy...
« dnia: Kwiecień 18, 2010, 12:05:34 »
Witajcie, mam pytanko odnosnie ustawien w nowym romie win 6.5 manilii 2.5 :)

Pierwsza, najważniejsza dla mnie rzecz, ustawienie informacji "wiadomosc wysłana". Zainstalowałem TD Tolls 3, gdzie zaznaczyłem opcje "disable sent notification", tzn. próbowałem zaznaczac i odznaczac i niestety nie wyskakuje taka informacja po wysłaniu sms :( Kiedy przy TD tolls 2 na manili 2.1 działało bez najmniejszych arzutów - prosze pomóżcie :( Trzeba jeszcze gdzies cos poustawiac?


Edytor wysyłania sms... Da sie jakos wyłącz pisanie w tym jakby "chacie"? I nie chodzi mi o wyswietlanie wiadomosci, tylko pisanie. W edytorze w manili 2.5 wyswietlaja sie u gory rozmowy z dana osobą a po wysłaniu sms'a, nie wraca on do... zadnej zakladki mnailli tylko zostaje w tym edytorze :/ Da sie to jakos ustawic aby powracal po wyslaniu sms do zakladki wiadomosci? Tej z czarnym tłem :)


Trzecia rzecz - pierdoła :) Poleccie jakis program który zmieni mi ikony w gornym pasku te;lefonu :) Batyeria, zasieg... Na jakies ładne kolorowe :) Ale interesuje mnie tylko jakis program do tego, nie żadne romu całe :)

Połączone: Kwiecień 18, 2010, 12:56:00
Jeszcze jeden problem... Kidy przychodzi sms, wyswietla sie zielona ikonka z liczba nowych, nieprzeczytanych sms'ow na dolnym pasku, oraz ikona nowego powiadomienia na gornym pasku... Po usunieciu sms, zielona liczba nieprzeczytanych smsm znika a informacja na gornym pasku o nowej wiadomosci czesto zostaje i trzeba osobno na nia klikac, wchodzic w sms'a ktory juz dawno jest usuniety... o co chodzi? :/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2010, 12:56:00 wysłana przez kolega26 »