Który ROM naljepszy do Topaza?

  • 9 Odpowiedzi
  • 7077 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slayerman

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Topaz
Który ROM naljepszy do Topaza?
« dnia: Styczeń 22, 2011, 10:26:10 »
Jak w temacie. Który ROM jest najlepszy do Topaza? Jakie są Wasze doświadczenia? Zastanawiam się nad ROM Energy (brak pl menu - czy można spolszczyć?) oraz nad ROM Billy. Który ROM polecacie?

*

tomwil

Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2011, 10:35:13 »
miałem 2 Topazy i najlepiej wspominam stockowe (ostatni z sunnysoft.cz/htc)

*

Offline slayerman

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Topaz
Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2011, 10:39:47 »
Czy rom z sunnysoft ma polski język?

*

Offline mrk26

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Optimus 2x
Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2011, 17:31:04 »
polskiego nie ma w żadnym oficjalnym romie do topaza ale jest nakładka polonizująca do oryginalnego romu http://www.sunnysoft.cz/htc/

*

Offline tdj

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Topaz ( Diamond 2 )
Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2011, 21:41:19 »
miałem 2 Topazy i najlepiej wspominam stockowe (ostatni z sunnysoft.cz/htc)

ew odchudzony i minimalnie zmodyfikowany np.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=587119 ( uzywam wersji bez htc msg )

Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2011, 12:56:43 »
Ja też szukam jakiegoś stabilnego romu ostatnie kilka miało jakieś większe lub mniejsze problemy. Szukam czegoś stabilnego i po polsku

Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2011, 00:13:18 »
Jutro przyjdzie do mnie mój Topaz i mam kilka pytań.
1. Czy rom z strony http://firma.sunnysoft.cz/htc/ a konkretnie "Topaz_HTC_WWE_EastEurope_2.53.479.3 Windows Mobile 6.5" wymaga HardSPL?
a. Jeśli nie to jak odinstalować HardSPL? prosił bym o link.
2. Rozumiem że nadal nie ma polskich rom'ow do topaza więc czy "language localization" ("Language pack Diamond 2 2.53.479.3") da możliwość ustawienia języka PL?

*

Offline mrk26

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Optimus 2x
Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2011, 21:23:17 »
Cytuj
Jutro przyjdzie do mnie mój Topaz i mam kilka pytań.
1. Czy rom z strony http://firma.sunnysoft.cz/htc/ a konkretnie "Topaz_HTC_WWE_EastEurope_2.53.479.3 Windows Mobile 6.5" wymaga HardSPL?
a. Jeśli nie to jak odinstalować HardSPL? prosił bym o link.
2. Rozumiem że nadal nie ma polskich rom'ow do topaza więc czy "language localization" ("Language pack Diamond 2 2.53.479.3") da możliwość ustawienia języka PL?

a poczytać nie łaska? jak wgrywać rom jest wątek na samej górze chyba trzeci, pogrubiony, nie sposób nie za uwarzyć, a co do spolszczenia to raczej wszystko jest spolszczone ale są błędy w tłumaczeniu, również było na forum no ale najgorzej to poszukać i poczytać. Jeżeli chodzi o HSPL to jak zainstalowany to nie ma potrzeby usuwać, no chyba że topaz leci na gwarancję a tak to w niczym nie przeszkadza.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2011, 21:36:47 »
[gmod]mrk26 ostrzegam Cię - przestań odpowiadać na stare posty i w dodatku takim tonem - jednym słowem nie spamuj!! To już kolejny taki post.[/gmod]
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline piniop4

  • 15
  • Sprzęt: TyTna II; Diamond 2
Odp: Który ROM naljepszy do Topaza?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 13, 2011, 11:59:21 »
Niestety linki do ROM-ów Bill-iego padły /no oprócz może chomika "pobierz.tk"/. Czy byłby ktoś uprzejmy podać tutaj jakiś upload ROM-ów które posiada - tak aby można było ściagnąć? /do WM 6.1 i do WM6,5/. Dzięki