Kto udzieli mi rady

  • 1 Odpowiedzi
  • 547 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline omcio

  • 15
Kto udzieli mi rady
« dnia: Grudzień 10, 2009, 20:42:25 »
Mam nie wielkie diświadczenie z windows mobile. ostatnio nabyłem htc diamonda2 problem mam następujący nie podoba mi sie do konca to co zostalo wgrane przez producenta, szukałem iformacji o fleszowaniu ale nie udalo mi się natrafić prośba do kolegów aby podpowiedzieli jak nalezy to zrobić jaki rom wgrać, ktory jest stabilny nie pobiera tyle energi i jest w polskim wydaniu. Ponadto jakie przydatne programy dograć aby urządzenie było bardziej przyjazne bo narazie najbardziej mnie denerwuje sposób odczytania wiadomości tekstowych jest inaczej niż FS Loox. dodam że jest wgrany windows 6,1 i jakies flo3d.  Urządzenia tego uzywam jako telefonu nawigacji i wolnych chwilach do filmów, przeglądania stron www . ostatnio dograłem program TCPMP nie działal oraz CorePlayer który zawieśił cały system.  Prszę o rady i wskazówki. Dziekuje za pomoc

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Kto udzieli mi rady
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2009, 20:49:23 »
Poczytać dział, wątki przyklejone ale Diamond2 czyli Topaz - przenoszę. I popraw tytuł na taki, który mówi coś o problemie, chociaż ja tu nie widzę problemu tylko niechęć do czytania, szukania.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G