Awaryjność Topaza

  • 5 Odpowiedzi
  • 1149 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Awaryjność Topaza
« dnia: Czerwiec 27, 2010, 14:27:35 »
Hej
Mam Topaza ok 9 miesięcy i w tym czasie zaliczył mi już dwie awarie.
Najpierw digitizera, a obecnie złącza USB (nie ładuje/nie synchronizuje) - pojechał do serwisu.

Od 3 lat mam  HTC Artemis i  ten malec działa bez żadnej awarii cały czas. Czyżby jakość nowszych smartfonów zeszła na psy?
Ciekawi mnie jak Wasze Topazy prezentują się jeśli chodzi o tę kwestię, czy może trafiłem na ferelny egzemplarz.

pozdrawiam
Mario

*

Offline mrk26

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Optimus 2x
Odp: Awaryjność Topaza
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2010, 15:04:17 »
Cytuj
czy może trafiłem na ferelny egzemplarz
Jak najbardziej  :P ja mam swojego topaza od sierpnia zeszłego roku (dystrybucja UK) i żadnej awarii jak na razie  :O~

Odp: Awaryjność Topaza
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2010, 07:56:23 »
czy może trafiłem na ferelny egzemplarz.

U mnie w czerwcu minęły już dwa lata (dystrybucja PL) i działa bezawaryjnie. Nawet bateria trzyma w porywach do 3 dni  :ok:

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Awaryjność Topaza
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2010, 07:59:21 »
czy może trafiłem na ferelny egzemplarz.

U mnie w czerwcu minęły już dwa lata (dystrybucja PL) i działa bezawaryjnie. Nawet bateria trzyma w porywach do 3 dni  :ok:

Że co?? Przecież premiera była w zeszłym roku.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Awaryjność Topaza
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2010, 08:23:50 »
Że co?? Przecież premiera była w zeszłym roku.
ups..., racja   :O
a wydaje mi się, że mam go od zawsze...   :E

sorki - mam go od roku i działa SUPER!

*

Offline Booz

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2
Odp: Awaryjność Topaza
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2010, 15:20:06 »
mój ma 6 miesiecy i od 2ch tygodni czeka na wyleczenie digitizera - nie uważam by była to jakaś poważna dyskwalifikacja dla tego sprzętu bo trzeba uznać potrzebę delikatnego obchodzenia się zwłaszcza z tym elementem ;) co do innych spostrzeżeń to użytkuję również oryginalnej stacji dokującej i tu mam zastrzeżenie, że kąt pochylenia wejścia mini-usb jest kiepski i boję się, że przy częstym od- i podłączaniu gniazdo w telefonie się popsuje :( - miałem wcześniej SPV Me650 (chyba tak się nazywał) i tam padło mi gniazdo USB (nie działały słuchawki, ładowarka tak). Żona ma Kasiera i technicznie nie mam wielkich uwag do tego modelu.  Pewnie coś jest na rzeczy że jakość cierpi (trzeba sprzedawać tanio a dawać więcej - materiały sa z pewnością gorsze) ale urządzenia tego typu tez wymagaja odpowiedniego podejścia ze strony uzytkownika
jeszcze coś wymyślę :)