TT one dwa pytanka

  • 0 Odpowiedzi
  • 680 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TT one dwa pytanka
« dnia: Październik 18, 2006, 09:52:54 »
Witam.
Mam kolege ktory posiada TT one - pierwsza wersje - kupiona jakies pol roku temu z mapa Francji. Teraz wyczytalem na francuskim forum ze mozliwy jest update TT one poprzez program TT home do wersji 6.15 ( zdania co do jakosci wersji 6.15 sa podzielone - jednym sie przycina, innym nie , wszystkim robi jakies czary z zegarkiem i kolorami dodanych POI na mapie - glownie radarow z tego co wyczytalem). I chcialem zapytac czy ktos z was moze robil taki update - wiem ze to nie ma wiele wspolnego z TT6 na PDA, ale kumpel ma mape francji v 632, lub 645 jak sie nie myle - no i nie wiem czy po update TT one bedzie ja nadal widzial - z tego co tu wyczytalem to TT6 dla PDA widzi mapy powyzej 6.50.

Drugie pytanko - czy ktos juz wrzucal do TT one mape calej europy moze? A jesli tak to jaka mapka do tego pasuje? Czy te z TT navigator 6 , albo TT GO beda chodzily z TT one? No i jesli ktos probowal to jak to chodzi - czy rozmiar mapy nie wplywa zbytnio na czas planowania itd - drugi kolega o ktorym juz pisalem do TT6 na Qteku zapakowal mape Europy 1,5 GB i planowanie Paryz - Wadowice zajelo bagatela 6 minut...

W weekend ma przyjsc do mnie i bedziemy update robic - u siebie nie ma netu , a w razie czego oczywiscie kontaktowac sie z supportem, ale chcialbym znac wasza opinie zanim zaczne bo znajac zycie na odpowiedz supportu trzeba bedzie kilka dni poczekac. Pozdr.