TOMTOM6 i "mały problem"

  • 10 Odpowiedzi
  • 2300 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TOMTOM6 i "mały problem"
« dnia: Luty 09, 2007, 23:51:23 »
POMOCY ... po uruchomieniu instalki tomtoma wszystko jest fajnie ale program nie instaluje sie na karcie tylko w pamieci głownej .... ale po skopiowaniu na karte tez rusza i tu sie zaczynaja schody .... program nie potrafi zainstalowac map na karcie a mapa europy wschodniej to 170MB .. nie mam tyle pamiecy a na karcie mam 2Gb .... gdy mapa jest w głownym katalogu to działa poprawnie z małymi mapami ale karta widoczna jest jako katalog (MDA VARIO II) czy jest mozliwe jakos oszukania programu ze karta to rez katalog główny???? Prosze o pilna pomoc bo jutro wieczorem ruszam w długa trase i potrzebuje map ....
HILFE
PS. ... próbowałem juz zrobienei skrótu (ogólnie dziąła ale tomtom tez nic nie wykrywa) a niestety sprzedawca strwierdzial ze mam niekompatybilny sprzet :(

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Re: TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2007, 08:33:49 »
AFAIK mapy PL-CZ-SK-HU (plus major roads of Europe) dla TTN 6 sa sprzedawane wylacznie na karcie pamieci?
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Re: TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2007, 09:32:11 »
Cytat: "aerjot"
niestety sprzedawca strwierdzial ze mam niekompatybilny sprzet :(

A co to za sprzęt??

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Re: TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2007, 10:07:47 »
Cytat: "ajed"
Cytat: "aerjot"
niestety sprzedawca strwierdzial ze mam niekompatybilny sprzet :(

A co to za sprzęt??


Z tego co napisane wyzej to MDA Vario II - nie wierze ze jest "niekompatybilny". Moze sie czepiam, ale jak dla mnie powodem sa "trefne" mapy.
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Re: TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2007, 10:10:16 »
Cytat: "kwieto"
Z tego co napisane wyzej to MDA Vario II

Faktycznie nie zuważyłem.
Cytat: "kwieto"
nie wierze ze jest "niekompatybilny".

Ja też nie.

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Re: TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2007, 10:26:13 »
Cytat: "aerjot"
a niestety sprzedawca strwierdzial ze mam niekompatybilny sprzet :(


Powiedz sprzedawcy zeby Ci sprzedal legalna wersje a nie pirata...
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2007, 23:51:09 »
to ja juz nic nie rozumie ... kupiłem to "coś" na allegro ale sprzdawca upiera sie ze jest legal ... i tak tez wyglada .... czy problemem moze byc to ze wczesniej instalowalem pirata by sprawdzic jak to wszystko działa?? jesli tak ... to jak bez hardrsetu mozna do poczyscic .....

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2007, 00:27:18 »
Tytn jest jak najbardziej zgodny z TTN6 - sprzedawca chyba powinien o tym wiedzieć - a czy masz kartę z kodem aktywacyjnym?
Bo zgodnie z twoim opisem jest to piracik.  :terrified:
Czy otrzymaleś program na karcie czy na płycie.
Po czym stwierdzasz że jest to legal ?
potrzebna zgoda

TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2007, 14:58:48 »
na płycie ... a orginał ... no cóz płytka pudełko ....wszystko wyglada jak orginał .... ale zadnej karty z kodem nie było ... jakas "wlepka" w książeczce .... ale chyba ktoś mnie wydymał

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2007, 15:49:58 »
Cytat: "aerjot"
na płycie ... a orginał ... no cóz płytka pudełko ....wszystko wyglada jak orginał .... ale zadnej karty z kodem nie było ... jakas "wlepka" w książeczce .... ale chyba ktoś mnie wydymał


Jak wygląda pudełko?
Tak czy siak, karta z kodem powinna być.
Mnie też próbowano w ten sposób "zrobić" i sprzedawca też sie zarzekał, że oryginał. Wiec napisałem mu że poproszę TomToma o ustosunkowanie się, i dam znać e-bay'owi - i gość już nie ma konta na e-bayu :"P
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

*

Offline Yacck

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS-N560 ; HTC HD2
TOMTOM6 i "mały problem"
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2007, 20:55:20 »
aukcje są przetrzymywane na allegro do 3 miesięcy, podaj linka do aukcji. (nie wierzę, że kupiłeś wcześniej ,niz trzy miesiące, i do tej pory trzymałaś w szufladzie :) )

ps. mialem podobny problem z podrabianymi kartami SD