TOMTOM w 6515

  • 3 Odpowiedzi
  • 683 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TOMTOM w 6515
« dnia: Lipiec 20, 2006, 18:32:41 »
Witam,

mam pytanko: kupiłem 6515  i wybrałem się do Berlina z zainstalowanym TomTomem, tragedia aplikacja zamykała mi się co 5 minut, po uruchomieniu musiałem wpisywac adres od nowa,

czy jest to wynikiem kwadratowego ekranu ???

co radzicie,

dzięki

Tomaj [/list]

TOMTOM w 6515
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2006, 18:38:02 »
A jaka wersja TT, to tak pytanie na dobry początek :).

TOMTOM w 6515
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2006, 12:20:08 »
cześć, dzięki za szybką odpowiedź

w przyszłym tygodniu chyba podrzucę mojego HP do serwisu, lista zarzutów jest długa, m.in;
~zrywanie rozmów
~częsty komunikat o niemożliwoścu wybrania połączenia,
~bardzo często wieszający się system (polega to na tym, że po uruchomieniu a nastepnie zamknięciu okienek ich część zostaje na ekranie, np. otwieram książkę telefoniczną, potem ją zamykam i pasek ze spisem abonentów zostaje na środku ekranu podczas gdy na górze i dole się zamknął)
~ostatnio: komunikat o braku pamięci, podczas gdy uruchomiona jest tylko automapa a poprzednie "aplikacje" ( w cudzysłowie bo aplikacje to tylko książka telefoniczna, notatnik, itp) zostały zamknięte

Mój HPek ma kartę Kingston 2GB, jedyne aplikacje jakie zostały na nim zainstalowane to GG mobile (bez zarzutu), słownik polang (bez zarzutu), automapa (czasami się zamyka, można wytrzymać na trasie Pń Wro 1x), i wspomniany wyżej TT versja 5 który już wyrzuciłem

dzięki za poradę, jestem początkującym użytkownikiem sprzętu mobilnego, raczej zniechęconym na początek : )

*

Offline maryś

  • **
  • 201
  • Płeć: Mężczyzna
  • Katowice
  • Sprzęt: Loox 420+2GB, E50+1GB, LD-3W
Re: TOMTOM w 6515
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2006, 14:01:51 »
Witam.
Cytat: "tomd"
Witam,
mam pytanko: kupiłem 6515  i wybrałem się do Berlina z zainstalowanym TomTomem, tragedia aplikacja zamykała mi się co 5 minut, po uruchomieniu musiałem wpisywac adres od nowa,
czy jest to wynikiem kwadratowego ekranu ???

Cytat: "tomd"
Mój HPek ma kartę Kingston 2GB, jedyne aplikacje jakie zostały na nim zainstalowane to GG mobile (bez zarzutu), słownik polang (bez zarzutu), automapa (czasami się zamyka, można wytrzymać na trasie Pń Wro 1x), i wspomniany wyżej TT versja 5 który już wyrzuciłem

czy jest to wynikiem kwadratowego ekranu ???
Nie.  
i wspomniany wyżej TT versja 5 który już wyrzuciłem
Dlaczego tak szybko wyrokować.

Zapewne trzeba zrobić "porządek" w tym sprzęcie lub jest to "szemrany" TomTom lub nieodpowiednia wersja tego oprogramowania dla HP 6515.
Tak szybko można się zrazić do markowego oprogramowania do nawigacji.
Zobacz : TomTom/HP Navigation Pack - HP iPAQ hw6515
Pozdrawiam : Marian
Pozdrawiam : Marian