TOMTOM ONE .... jak to tomtom

  • 4 Odpowiedzi
  • 722 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TOMTOM ONE .... jak to tomtom
« dnia: Sierpień 24, 2006, 11:20:45 »
Witam, nie wiem czy we wlasciwym miejscu pisze, najwyzej mnie przemieszcza ;) Mam TT ONE, i drazni mnie az nazbyt duze pokrycie Polski (@##$%!#@#@) jesli wiece o czym mowie. W zwiazku z tym moje pytanie CZY MOZNA W TAKIE URZADZONKO WPAKOWAC np. AutoMape lub iGO? moze ktos to trenowal?? moze jakies wskazowki. Z gory dzieki

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Re: TOMTOM ONE .... jak to tomtom
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2006, 12:31:57 »
Cytat: "SZAFRAN"
Witam, nie wiem czy we wlasciwym miejscu pisze, najwyzej mnie przemieszcza ;) Mam TT ONE, i drazni mnie az nazbyt duze pokrycie Polski (@##$%!#@#@) jesli wiece o czym mowie. W zwiazku z tym moje pytanie CZY MOZNA W TAKIE URZADZONKO WPAKOWAC np. AutoMape lub iGO? moze ktos to trenowal?? moze jakies wskazowki. Z gory dzieki


Nie.
Nawiasem mowiac, iGo raczej nie ma lepszych map od TT, a wiele wskazuje ze sa to te same mapy
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

Re: TOMTOM ONE .... jak to tomtom
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2006, 12:36:36 »
Cytat: "kwieto"
Nawiasem mowiac, iGo raczej nie ma lepszych map od TT, a wiele wskazuje ze sa to te same mapy


pewne błędy są tak charakterystyczne, że w moim przypadku jest to pewność,

pozdr
Sebastian

TOMTOM ONE .... jak to tomtom
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2006, 13:41:33 »
mam i TT i i-GO i ten drugi ma lepsze pokrycie zwlaszcza poza miastami, duuuzo lepsze, jednak do AM to mu brakuje baaardzo duuuuzo

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
TOMTOM ONE .... jak to tomtom
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2006, 15:10:36 »
Cytat: "SZAFRAN"
mam i TT i i-GO i ten drugi ma lepsze pokrycie zwlaszcza poza miastami, duuuzo lepsze, jednak do AM to mu brakuje baaardzo duuuuzo


To jeszcze napisz ktora wersje map masz w TT - moze jakas strasznie stara?
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.