problem z karta w TT ONE XL

  • 3 Odpowiedzi
  • 3562 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z karta w TT ONE XL
« dnia: Czerwiec 23, 2008, 19:42:25 »
Hej

Posiadam TT One XL,kupilem do niego karte Kingston 4GB SDHC.Zainstalowalem mapy i niestety nie chodzi.Karta da sie tylko sformatowac w systemie FAT32,nie ma innej opcji.Mozecie mi doradzic co zrobic zeby to mozna bylo uruchomic albo jak zmienic system plikow??

Pozdrawiam
bartek

*

Offline ja456

  • *****
  • 1248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 & HTC HD2
Odp: problem z karta w TT ONE XL
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2008, 20:01:54 »
Nie mam z tym sprzętem doświadczenia, ale podobno TT ONE XL nie obsługuje kart sdhc. Tutaj w tabelce sprawdziłem http://www.tomtom.com/support/category.php?ID=3&Language=9&FID=4061&TT=
Były: HP h4150, HP 114 i HP rw6815. sklejka

Odp: problem z karta w TT ONE XL
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2008, 20:12:50 »
Witam

Mam TomTom ONE XL i u mnie widzi SDHC ale...na początku nie widział. Dziwna sprawa, nowe urządzenie nie widzi. Sprawdzałem na dwóch sztukach. Dopiero jak wsadziłem kartę zwykła SD z dodatkowa mapa i aplikacja, trochę pochodziło to potem już widział SDHC. Używam Kingstona 4GB SDHC class6 i śmiga. Sprawdzałem na dwóch TomTom'ach i oba śmigają.

pozdrawiam
Tomek

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: problem z karta w TT ONE XL
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2008, 23:26:50 »
Hej

Posiadam TT One XL,kupilem do niego karte Kingston 4GB SDHC.Zainstalowalem mapy i niestety nie chodzi.Karta da sie tylko sformatowac w systemie FAT32,nie ma innej opcji.Mozecie mi doradzic co zrobic zeby to mozna bylo uruchomic albo jak zmienic system plikow??

Pozdrawiam
bartek

Pamiętaj, że One i One XL potrzebują też oprogramowania na karcie żeby działać...