0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jeśli macie jakieś uwagi dotyczące brakującej geometrii w Polsce to zamieszczajcie je tu, na pewno się tym zajmę, tylko kilka uwag z mojej strony:1. z powodu ogromu pracy proszę o rzeczy większe np. brakujące obwodnice, przelotowe drogi w miastach, rzeczy typu numeracja domów odpadają.2. cykl produkcji map składa się z kilku etapów i trwa długo, a to oznacza, że jeżeli aktualną mapę mamy 9.10, to nie ma szans żeby zgłoszona przez Was poprawka weszła na 9.15, nawet jeżeli zajmę się tym od razu (technicznie niemożliwe), dlatego proszę o cierpliwość. Może też być tak, że to co zgłaszacie zostało już wcześniej przez nas zaktualizowane i dlatego będzie w następnej mapie.3. zmiany na krajówkach, ekspresówkach i autostradach w zasadzie ogarniamy i wprowadzamy z wyprzedzeniem, dlatego będą w większości przypadków w wydaniu mapy najbliższym otwarcia drogi (nie mówię o tym co było tylko co jest i będzie ) - ale oczywiście nie zaszkodzi jak dacie znać co się oddaje w Waszej okolicy w ciągu najbliższego roku, zwłaszcza w południowych województwach. Natomiast najcenniejsze z mojego punktu widzenia są informacje o drogach realizowanych przez miasta i województwa, najlepiej na co najmniej pół roku przed oddaniem (trudniej ogarnąć niż te, które buduje GDDKiA).4. jak macie jakieś mapy projektowe dot. tych inwestycji to piszcie na prv, podam maila, na który można je przesłaćP.S. nie ma sensu zgłaszać tego samego kilkukrotnie, po prostu jeżeli ktoś uważa, że zgłoszenie kolegi jest "wyssane z palca", to niech o tym napisze.
Serbia miała być!
Cytat: Slavekk w Maj 17, 2013, 05:51:57Serbia miała być!Z dyskusji na oficjalnym forum TT wynika, że pokrycie Bałkanów znacząco wzrośnie w 9.15:
Teleatlas obiecywał 9.10
Co do Serbii to mapa powinna być w przyszłym roku (v 9.10)
Co do Rumunii - szczegółowa mapa powinna być dostępna w wersji 9.10! Trwa zagęszczanie geometrii drogowej
Nowe rondo w Tarnobrzegu i nowo wybudowany wiadukt nad trasą kolejową.
Super, może będzie w 910 tylko jeszcze nie ma dla Androida:-)
Cytat: WWoytek w Maj 18, 2013, 09:01:32Super, może będzie w 910 tylko jeszcze nie ma dla Androida:-)Teraz sprawdziłem w navi z 9.10 - poprawili Sienkiewicza w Tarnobrzegu - jest rondo, łącznik z Dworcową i wiadukt nad torami. ,,Będzie pan zadowolony"
a teraz jeszcze zapytam most w sandomierzu też poprawili w 910
Cytat: WWoytek w Styczeń 14, 2013, 06:39:33Most w Sandomierzu - rozbudowa i zmiana kierunkowości.Zrobione. 9.15
Most w Sandomierzu - rozbudowa i zmiana kierunkowości.
To ja jeszcze dodam od siebie że na 9.10 jest nowa DK90 z mostem na Wiśle k. Kwidzyna mimo że jeszcze nie została otwarta (mają małą obsuwkę) - lepiej sobie zablokować jak ktoś się wybiera w te okolice.
@creed81, skoro już jesteśmy przy temacie Wisły, to usuń nieistniejący most między Annopolem a Zawichostem (759). Zgłaszałem przeszło pół roku temu dwa do usunięcia, jeden pod Kazimierzem Dln. usunęli, a ten nadal stoi.
Obietnice padły ze strony tczuba:Cytat: tczuba w Maj 25, 2012, 13:17:25Co do Serbii to mapa powinna być w przyszłym roku (v 9.10)Cytat: tczuba w Lipiec 17, 2012, 13:27:21Co do Rumunii - szczegółowa mapa powinna być dostępna w wersji 9.10! Trwa zagęszczanie geometrii drogowej
a jest już odcinek wschodniej obwodnicy Wrocławia na odcinku od Siechnic do Łan? Jeżeli nie ma to zgłaszam brak
DK31 Kostrzyn nad Odrą, skrzyżowanie ulic: Sikorskiego, Mostowej, Sybiraków.Przebieg drogi 31 jest na wprost, mapa od poprzedniej wersji każe skręcać w prawo i lewo.http://www.tinyurl.pl/?D14pxGFk
Braki mapy 9.10:1. obwodnica Szczawna-Zdrój- brak2. rondo w Brzesku na skrzyżowaniu 4 z ul.Leśna i Kościuszki -brak, 3.droga S8 koło Wrocławia podobno jest przejezdna na całym odcinku od Wrocławia do Sycowa- na mojej mapie jest zablokowana na odcinku Wrocław Psie Pole -Dąbrowa a dalej do Sycowa jest przejezdna, jak być powinno.Teleatlas proszę o informację.
Błędne zaznaczenie odcinka A4 jako płatnego - od węzła Sośnica do węzła Rybnicka:http://www.tinyurl.pl?LYe45f85Opłaty obowiązują tylko podróżujących dalej niż do węzła Kleszczów (z DK88), więc jadąc od bramek w Sośnicy i zjeżdżając w Kleszczowie - nic nie zapłacimy.Odcinek A4 Wierzbna (Jarosław Zachód) - Pawłosiów powinien być jeszcze zablokowany - termin mają na przełom lipca i sierpnia:http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?s=cb4475926c18d4d5ff5a975eac644304&p=67459719&postcount=14Obwodnica Kęt - brak odcinka od Żwirki i Wigury do Spacerowej:http://www.nowa-wies-kety.pl/otwarcie-obwodnicy-w-ketach-juz-jutro/II etap: http://www.nowa-wies-kety.pl/budowa-obwodnicy-zachodniej-ket-ogloszenie/widać tutaj: http://her.is/TNv5SObwodnica Jastrzębia-Zdroju - jedynie zaznaczone rondo [czyli tak jak w 9.05]http://mapa.targeo.pl/,21,18.6297400,49.9728000?l=ed3df778ca9dc045Łącznik DK8 i DW486 - nie mogę się doprosić od kilku map żeby ta droga NIE była uznawana za gruntową:http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,23,18.8111850,51.2343200?l=66672075b31dab98W GSV świetnie widać, że jest tam od dawna równy asfalt:http://goo.gl/maps/c33MuŚwiecie:- brak przedłużenia Miodowej do Wojska Polskiego i ronda na skrzyżowaniu tych ulic:http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,18.4676400,53.4164200?l=1dc48b2a93544bf9- od kilkunastu map nie mogę się doprosić żeby cała obwodnica Świecia była oznaczona jako S5; zaznaczony fragment już od dawna nie ma oznaczenia S1: http://www.tinyurl.pl?sq1Xisvv
Opuszczając Polskę przez Świecko asystent każe trzymać się lewej strony.Pierwsza myśl: "Mam jechać pod prąd?" ale nie, mam jechać przez wyłączony z ruchu pas.Tam są tylko: kantor, tablice, dojazd do budynku.Powinien kazać trzymać sie prawej strony, oba przejezdne pasy ruchu uciekają na prawo.http://routes.tomtom.com/route/A2%252FE30%252C%2520S%25C5%2582ubice%2520Gmina%252C%2520POL%254052.31711%252C14.59226%2540undefined/A2%252FE30%252C%2520S%25C5%2582ubice%2520Gmina%252C%2520POL%254052.31658%252C14.58599%2540undefined/?leave=now&traffic=true¢er=52.316831846998%2C14.58839314286&zoom=15&map=basicDodatkowo często tam "suszą" na 40-tce Zazwyczaj jeżdżę przez Słubice/Frankfurt, a tu taki kwiatek pod domem Dopisek A2 zaczyna się dopiero jakieś 2km za wiaduktem w stronę kraju, a nie na Odrze