PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => TomTom => Wątek zaczęty przez: Zxs79 w Listopad 18, 2012, 10:24:19
-
Proszę kogoś z Przemyśla o wpisanie nowych dróg w mieście. Byłem w Przemyślu w zeszłym tygodniu i mapa 8.95 nijak ma się do tego jak się jeździ po mieście ( na 9.0 też tego niema). Jechałem nowiuyką obwodnicą, chyba nowym mostem i nowym rondem na ulicy Lwowskiej. Niestety nie jestem w stanie dokładniej tego opisać.
-
Wydaje mi sie ze mowisz o nowej obwodnicy oddanej w zeszlym tygodniu
-
Tak, obwodnica Przemyśla będzie w 9.10.
-
A1 się komuś pomerdała.
Odcinek Łódź Północ - Kowal traktuje jako nieczynny, a Kowal - Czerniewice jako czynny
:D
Na dodatek nie ma połączenia S10-DK1 (fat, że ono jest jakieś tymczasowe, ale w tej postaci od kilku lat działa) i prowadzi jakimiś objazdami niepotrzebnie.
-
Jedyny z kilku zgłoszonych przeze mnie na etapie 8.90 błędów nie poprawiony w 9.00:
Konstancin Jeziorna k/Warszawy, brak odcinka dwujezdniowego od granicy Warszawy do ul. Slonecznej w Konstancinie wraz z dwoma rondami, poprawny stan drogi widać tu: http://mapa.targeo.pl/,20,21.11284,52.10986 (http://mapa.targeo.pl/,20,21.11284,52.10986)
Teleatlas, poprosze jednak o liste planowanych poprawek ze zglaszanych na tym forum ktore beda dostepne w 9.05
-
Konstancin - Jeziorna będzie na pewno w 9.05, S11 w 9.10. Niedługo będziemy już pracowali na 9.15. Jeśli chodzi o 9.05 to poprawki zgłaszane w lipcu/sierpniu powinny wejść, w sierpniu/wrześniu już niekoniecznie. Czasami może się wydawać że zgłoszenia są uwzględniane już w następnej mapie - nie ma opcji, po prostu poprawka została zrobiona wcześniej.
-
Brak w 9.00 części Zachodniej obwodnicy Poznania S11 na odcinku od Złotkowa do Rokietnicy, przebieg drogi widać tu: http://mapa.targeo.pl/,23,16.7991800,52.5170400 (http://mapa.targeo.pl/,23,16.7991800,52.5170400)
Brak obwodnicy Starego i Nowego Kisielina w ciągu drogi [282]. Przebieg widać tu: http://mapa.targeo.pl/,21,15.5999400,51.9252800 (http://mapa.targeo.pl/,21,15.5999400,51.9252800)
Brak obwodnicy Frampola w ciągu drogi [74]. Przebieg widać tu: http://mapa.targeo.pl/,21,22.6600800,50.6765200 (http://mapa.targeo.pl/,21,22.6600800,50.6765200)
Brak obowodnicy Kurozwęk w ciągu drogi [765]. Przebieg widać tu: http://mapa.targeo.pl/,22,21.0976500,50.5848800 (http://mapa.targeo.pl/,22,21.0976500,50.5848800)
-
Brak obwodnicy Frampola w ciągu drogi [74]. Przebieg widać tu: http://mapa.targeo.pl/,21,22.6600800,50.6765200 (http://mapa.targeo.pl/,21,22.6600800,50.6765200)
A "tu" widać, że nie ma ruchu. Czynna już?
-
Otwarcie 11.2012
-
Brak obwodnicy Strykowa w ciagu drogi 708
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,19.6163900,51.9040800?l=2360aa2bb120acb3 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,19.6163900,51.9040800?l=2360aa2bb120acb3)
-
Najbliższe zmiany w Trójmieście:
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/56,35612,12944864,Ten_miesiac_odmieni_zycie_kierowcow_w_Gdansku__Otworza.html#LokTrojTxt (http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/56,35612,12944864,Ten_miesiac_odmieni_zycie_kierowcow_w_Gdansku__Otworza.html#LokTrojTxt)
-
Witam do napisania tego postu skłoniła mnie pewna refleksja dotycząca map tomtom wersja 9.00.Nie ma zastrzeżeń odnośnie dokładności pokrycia mapy na terenie i Niemiec -sprawdzone dokładnie na Go1015 live, ale ostatnia aktualizacja pozostawia wiele do życzenia odnośnie mapy Polski.Od co najmniej 8 lat czekam na aktualizacje pokrycia siatkom dróg okolic Baranowa woj.wielkopolskie miasteczka w którym mieszkam - brakuje prawie całego osiedla murator powstałego 15lat temu.Poza ulicą Jasna i Jana Pawła II nie ma nic.....Rozumiem że firma TomTom stara się aktualizować na bieżąco swoje mapy ale ten przypadek to nieporozumienie....Dzwoniłem swego czasu nawet do firmy pytając się o co chodzi, ale nic to nie dało.Jest bez zmian.Na mapach innych dostawców -jest pełne pokrycie tego miejsca ale na Tomtom to...zero.Dodam tylko że jeżdżę dużo po Europie i TomTom Go live 1015 jest urządzeniem sprawnym -sprawdza się usługa Live i pokrycie map w Europie,ale w kraju w wielu miejscach nawet po tej ostatniej aktualizacji ma wiele braków. Zobaczymy co się zmieni w kolejnym wydaniu mapy.
-
Hej,
to tak:
obwodnica Przemyśla - dodana, będzie widoczna w 9.10
obwodnica Frampola - dodana, będzie widoczna w 9.10
wschodnia obwodnica Rzeszowa - dodana, będzie widoczna w 9.10
Niestety dopiero teraz...
-
A jeśli chodzi o osiedle w Baranowie to będzie poprawione na 9.15 (rozumiem że chodzi o Baranów k. Kepna?).
Do listy tczuby dodam jeszcze obw. Kurozwęk na 9.10.
-
Obwodnice z Programu Rozwoju Polski Wschodniej:
Jędrzejów, Jarosław, Kurozwęki, Frampol, Olecko, Hrubieszów, Końskie, Mielec, Stawiski i Szczuczyn. Wkrótce rozpocznie się budowa obwodnicy Bargłowa Kościelnego.
Źródło:
http://www.rynekinfrastruktury.pl/artykul/97/1/piec-nowych-obwodnic-czeka-na-otwarcie.html (http://www.rynekinfrastruktury.pl/artykul/97/1/piec-nowych-obwodnic-czeka-na-otwarcie.html)
po konsultacjach z "teleatlas" to sytuacja wygląda następująco:
Jędrzejów - 9.05
Jarosław - już jest
Kurozwęki - 9.10
Frampol - 9.10
Olecko - już jest
Hrubieszów - jak ktoś ma jakiś shape (gps track- rower + apka na telefon i w droge :D) to podeślijcie - narysuje :)
Końskie - j.w.
Mielec - j.w.
Stawiski - j.w.
Szczuczyn - j.w.
Brak obwodnicy Starego i Nowego Kisielina w ciągu drogi [282]. Przebieg widać tu: http://mapa.targeo.pl/,21,15.5999400,51.9252800 (http://mapa.targeo.pl/,21,15.5999400,51.9252800)
Niestety tego nie udało się wprowadzić :( będzie widoczne dopiero w 9.15.
-
Budowa nowego ronda w Wesołej k/Warszawy: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,buduja-rondo-w-wesolej-trzy-dni-utrudnien,69460.html (http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,buduja-rondo-w-wesolej-trzy-dni-utrudnien,69460.html)
-
Hrubieszów - jak ktoś ma jakiś shape (gps track- rower + apka na telefon i w droge :D) to podeślijcie - narysuje :)
Obwodnica Hrubieszowa jest "troszkę" w czarnej "d" po tym, jak wyrzucono wykonawców z placu budowy.
W planach ma wygladać tak:
http://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/Lublin/mapy/DK74_Hrubieszow.jpg (http://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/Lublin/mapy/DK74_Hrubieszow.jpg)
(http://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/Lublin/mapy/DK74_Hrubieszow.jpg)
-
Przedświąteczna cisza nastała w eterze - to może macie jakieś drobniejsze rzeczy, brakujące nowe ulice/osiedla/adresy w swojej okolicy? :wink:
-
Proszę bardzo
Warszawa ul. Dzielna - brak numerów od 26 do 70.
Pod 58 wydają karty Aero2 :mrgreen:
-
Brak ramy zakończenia tzw. ramy komunikacyjnej Ostrowa Wielkopolskiego (kontynuacja ul. Witosa do otwartego w zeszłym roku centrum handlowego)
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.8463200,51.6566800?l=0acfd762ffc6579e (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.8463200,51.6566800?l=0acfd762ffc6579e)
Rondo na skrzyżowaniu Grabowska/Witosa
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,17.8392500,51.6494300 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,17.8392500,51.6494300)
Rondo na skrzyżowaniu Paderewskiego/Piłsudskiego
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,17.8233800,51.6411000 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,17.8233800,51.6411000)
Przedłużenie ulicy Wylotowej do ronda Strzelecka/Paderewskiego (brak na mapie Targeo)
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,17.8415800,51.6398100 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,17.8415800,51.6398100)
Planowany II etap obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego S11 (na razie cisza co do terminów)
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.8721100,51.6302600 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.8721100,51.6302600)
Jak mi się jeszcze coś przypomni, to postaram się dopisać.
Pozdrawiam!
-
teleatlas! Premia Ci się należy normalnie. Narzeka że mało roboty :grin:
-
Waszko, no i znowu mnie zdemotywowałeś! premia... :-|
-
Waszko, no i znowu mnie zdemotywowałeś! premia... :-|
nom chyba się jej nie doczekamy... :( Łukaszu w wolnej chwili trzaśnij mi shape na to :)
Brak obwodnicy Starego i Nowego Kisielina w ciągu drogi [282]. Przebieg widać tu: http://mapa.targeo.pl/,21,15.5999400,51.9252800 (http://mapa.targeo.pl/,21,15.5999400,51.9252800)
-
Przedświąteczna cisza nastała w eterze - to może macie jakieś drobniejsze rzeczy, brakujące nowe ulice/osiedla/adresy w swojej okolicy? :wink:
Ty się przyznaj, co wyście zrobili w najnowszej mapie z połaczeniem DK1/S10 pod Toruniem...
Na poprzedniej mapie jechałem do Sopotu i wiedziała że jest zjazd na S10, a nowa mapa ma tam dziurę (brak połączenia)
W efekcie planuje Kowal-Gdansk przez Lipno, bez sensu
-
Tak, jest problem bo autostrada (Toruń-Kowal) miała być gotowa w tym roku a to skrzyżowanie zlikwidowane.
-
http://mapa.targeo.pl/Stasz%C3%B3w,kolejowa%2060;si%5B2072044%5D (http://mapa.targeo.pl/Stasz%C3%B3w,kolejowa%2060;si%5B2072044%5D)
Brak ronda m. Staszów/ świętokrzyskie.
-
Witam. Chciałbym zapytać o status wprowadzenia poprawek związanych z Zadaniem II Budowy Trasy Słowackiego w Gdańsku http://www.gik.gda.pl/13/inwestycje/budowa_trasy_slowackiego/zadanie_ii.html (http://www.gik.gda.pl/13/inwestycje/budowa_trasy_slowackiego/zadanie_ii.html)
Na aktualnej mapie nie widać naniesionych poprawek, uklad dróg jest stary.
Poza tym jutro otwarcie powyższego odcinka dla użytkowników http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/W-sobote-otwarcie-Trasy-Slowackiego-n64617.html (http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/W-sobote-otwarcie-Trasy-Slowackiego-n64617.html)
-
@tomtom12: będzie na mapie 9.10
-
Nie uwzględniono zakazu skrętu w lewo z ulicy Nysy Łużyckiej we Wrocławską w Opolu
-
Witam,
brak ronda w Chrzanowie (ul. Trzebińska)
http://mapa.targeo.pl/,17,19.4221700,50.1457900?l=308e9410a3aa343f (http://mapa.targeo.pl/,17,19.4221700,50.1457900?l=308e9410a3aa343f)
oraz obwodnicy obok ronda (obwodnica północno wschodnia - Sikorskiego Władysława oraz rondo w ciągu ul Europejskiej)
brak odnogi jezdni obok ronda w Oświęcimiu (ul. Zatorska)
http://mapa.targeo.pl/,17,19.2191900,50.0309600?l=01a5f5a3f2a9cf76 (http://mapa.targeo.pl/,17,19.2191900,50.0309600?l=01a5f5a3f2a9cf76)
pozdrawiam
-
Most w Sandomierzu - rozbudowa i zmiana kierunkowości.
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.7564800,50.6743600?l=3c1e9cc51fb82a2c (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.7564800,50.6743600?l=3c1e9cc51fb82a2c)
-
Witam, w TomTom 9.00 brakuje odwodnicy Ostrowca Świętokrzyskiego (ulica Onufrego Zagłoby wraz w wiaduktem na DW 755)
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,21.4061000,50.9269200?l=636244776501b246 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,21.4061000,50.9269200?l=636244776501b246)
i jeszcze brak obwodnicy w Nowej Słupi (swiętokrzyskie)
http://mapa.targeo.pl/,22,21.1200800,50.8600800?l=271370d69ec62c33 (http://mapa.targeo.pl/,22,21.1200800,50.8600800?l=271370d69ec62c33)
-
Do poprawienia przebieg trasy kolejowej - prawidłowy taki jak na linku / fotce poniżej.
http://mapa.targeo.pl/,21,21.3304600,50.4370800?l=fab846f9734e9757 (http://mapa.targeo.pl/,21,21.3304600,50.4370800?l=fab846f9734e9757)
i przy okazji trasy kolejowej dodać tą drogę (wąska asfaltowa)
http://mapa.targeo.pl/,20,21.3190100,50.4413400?l=05d8e19e2feecf2a (http://mapa.targeo.pl/,20,21.3190100,50.4413400?l=05d8e19e2feecf2a)
mała rozbudowa "skrzyżowania"
http://mapa.targeo.pl/,17,21.2824200,50.4304600?l=ae7ed3df6f7e0661 (http://mapa.targeo.pl/,17,21.2824200,50.4304600?l=ae7ed3df6f7e0661)
dodatkowa uliczka z parkingiem przy ul. kościuszki:
http://mapa.targeo.pl/,18,21.2818800,50.4284800?l=d890ba2face7484f (http://mapa.targeo.pl/,18,21.2818800,50.4284800?l=d890ba2face7484f)
trochę poprawek w tym miejscu, już dawno oddane ulice:
http://mapa.targeo.pl/,19,21.2852300,50.4307300?l=4837455b3c71d466 (http://mapa.targeo.pl/,19,21.2852300,50.4307300?l=4837455b3c71d466)
modyfikacja drogi zaraz po wlocie z drogi nr 79 w TT zle rozrysowane skrzyżowanie. Link poniżej jak powinno wyglądać prawidłowo:
http://mapa.targeo.pl/,20,21.3215700,50.4567000?l=b3bb421a52b9d684 (http://mapa.targeo.pl/,20,21.3215700,50.4567000?l=b3bb421a52b9d684)
do poprawienia wytyczona trasa jest prawidłowa obok równolegle z lewej przebiega droga gorszej kategorii(z płyt betonowych) w TT jest żle do poprawki:
http://mapa.targeo.pl/,20,21.4034000,50.4826200?l=1c3008851ecb658d (http://mapa.targeo.pl/,20,21.4034000,50.4826200?l=1c3008851ecb658d)
a niech tam kolejna poprawka:
http://mapa.targeo.pl/,18,21.2780900,50.4283500?l=fb14be916d4c2dfe (http://mapa.targeo.pl/,18,21.2780900,50.4283500?l=fb14be916d4c2dfe)
może jeszcze jedna, a najlepiej cały Połaniec;-)
http://mapa.targeo.pl/,18,21.2773700,50.4266000?l=ef63828582cd8f6c (http://mapa.targeo.pl/,18,21.2773700,50.4266000?l=ef63828582cd8f6c)
Pozdrawiam
-
Ulica STROMA Gorzów Wielkopolski jest utwardzona ( od ok 12 lat ). Dla mnie wazne bo tam mieszkam !! :D :)
pozdr.
-
Katowice- otwarty już całkiem nowy układ dróg ( tunel ) przy dworcu pkp ( budowa Galerii ).
-
Ulica STROMA Gorzów Wielkopolski jest utwardzona ( od ok 12 lat ). Dla mnie wazne bo tam mieszkam !! :D :)
pozdr.
Poprawione. W 9.15 będzie widoczne...
Połączone: [time]Luty 11, 2013, 09:14:29[/time]
Witam, w TomTom 9.00 brakuje odwodnicy Ostrowca Świętokrzyskiego (ulica Onufrego Zagłoby wraz w wiaduktem na DW 755)
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,21.4061000,50.9269200?l=636244776501b246 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,21.4061000,50.9269200?l=636244776501b246)
Dodane. Będzie widoczna w 9.15.
i jeszcze brak obwodnicy w Nowej Słupi (swiętokrzyskie)
http://mapa.targeo.pl/,22,21.1200800,50.8600800?l=271370d69ec62c33 (http://mapa.targeo.pl/,22,21.1200800,50.8600800?l=271370d69ec62c33)
Zmieniona klasa drogi, navi powinna poprawnie prowadzić w 9.10.
Połączone: Luty 11, 2013, 09:34:50
Nie uwzględniono zakazu skrętu w lewo z ulicy Nysy Łużyckiej we Wrocławską w Opolu
Hej,
Chodzi Ci o ten zakaz? Jeśli tak czy nie ma wyjątku dla zawracających? :)
(http://img855.imageshack.us/img855/4183/opoleman.png)
-
co do punktacji numerowej to brak wszystkich numerów w Polsce z literką tzn . 2A, 2B i wiele wiele jeszcze .... roboty
-
Most w Sandomierzu - rozbudowa i zmiana kierunkowości.
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.7564800,50.6743600?l=3c1e9cc51fb82a2c (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.7564800,50.6743600?l=3c1e9cc51fb82a2c)
Zrobione. 9.15
Połączone: Luty 15, 2013, 10:06:37
co do punktacji numerowej to brak wszystkich numerów w Polsce z literką tzn . 2A, 2B i wiele wiele jeszcze .... roboty
Pracujemy nad tym :) mam nadzieję że w końcu region zdecyduje się na punkty adresowe na budynkach tak jak w automapie :P
-
Most w Sandomierzu - rozbudowa i zmiana kierunkowości.
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.7564800,50.6743600?l=3c1e9cc51fb82a2c (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.7564800,50.6743600?l=3c1e9cc51fb82a2c)
Zrobione. 9.15
Super Dzięki :-)
powiem szczerze odpuściłem aAM i teraz tylko TomTom + HD Traffic na Androidzie - Rewelacja!!! jestem bardzo zadowolony oby tak dalej i tak trzymać!!!.
Pozdrawiam
-
Połączone: [time]Luty 11, 2013, 09:14:29[/time]
Witam, w TomTom 9.00 brakuje odwodnicy Ostrowca Świętokrzyskiego (ulica Onufrego Zagłoby wraz w wiaduktem na DW 755)
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,21.4061000,50.9269200?l=636244776501b246 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,21.4061000,50.9269200?l=636244776501b246)
Dodane. Będzie widoczna w 9.15.
i jeszcze brak obwodnicy w Nowej Słupi (swiętokrzyskie)
http://mapa.targeo.pl/,22,21.1200800,50.8600800?l=271370d69ec62c33 (http://mapa.targeo.pl/,22,21.1200800,50.8600800?l=271370d69ec62c33)
Zmieniona klasa drogi, navi powinna poprawnie prowadzić w 9.10.
Dzięki - warto zgłaszać swoje sugestie
-
http://www.wczestochowie.pl/kategoria//13584,niebawem-ma-ruszyc-budowa-slimaka-na-dk-1 (http://www.wczestochowie.pl/kategoria//13584,niebawem-ma-ruszyc-budowa-slimaka-na-dk-1)
teleatlas do roboty, a ja szykuje się na niezły sajgon w mieście :/
-
A tak przy okazji: kiedy 9.05 beda?
3 mies od 9.00 juz minely ;)
-
Czy wiadomo kiedy będzie na TT Wschodnia Obwodnica Wrocławia? Obecnie łączy drogę 94 z 455. Na targeo.pl jest widoczna.
-
1. W miastach pokazuje ograniczenie do 60 - powinno być do 50.
2. Planowanie planu podróży, wybieram miasto bez ulicy jako punkt pośredni trasy, a navi usilnie po dojechaniu próbuje gdzieś do centrum pchać - skoro wybrane jest samo miasto powinna "odznaczyć" punkt po przejechaniu granicy miasta i nawigować dalej do celu.
3. Jadąc "zieloną trasą" w stronę Olkusza przed węzłem włącza się asystent pasa i pokazuje, że należy zjechać w prawo "czerwonym odcinkiem" do centrum Dąbrowy Górniczej - powinna być inna grafika pokazująca zjazd w prawo "ślimakiem".
(http://mavo.pl/tomtom/tomtom.jpg)