PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => TomTom => Wątek zaczęty przez: kolczan w Czerwiec 25, 2019, 14:10:09
-
Tak mnie podkusiło po ostatnim wyjeździe, żeby ten wątek założyć.
Skarżysko Kamienna - odjechane zachowanie TT:
Urządzenie (aktualizowane) pociągnęło mnie tą drogą
(https://www.dropbox.com/s/zn8tds18zg0tivt/Capture1.JPG?dl=0)
https://www.dropbox.com/s/zn8tds18zg0tivt/Capture1.JPG?dl=0 (https://www.dropbox.com/s/zn8tds18zg0tivt/Capture1.JPG?dl=0)
Zamiast:
(https://www.dropbox.com/s/byn42oyk8ggx5tz/Capture2.JPG?dl=0)
https://www.dropbox.com/s/byn42oyk8ggx5tz/Capture2.JPG?dl=0 (https://www.dropbox.com/s/byn42oyk8ggx5tz/Capture2.JPG?dl=0)
Route planer nie ma z tym problemu - dlaczego więc urządzenie tak się dziwnie zachowuje?
TT GO 500
Pozdrawiam - Mirek
PS. Nie wiem, dlaczego mi obrazków nie wyświetla...
-
Uuu... skopane klasy odpowiedzialne za routing. Dzięki, poprawione.
-
brak ronda Białystok : Warmińska - Kujawska
-
Ja sie zastanawiam, kiedy w końcu zablokują w TT przejazd przez remontowaną część Radomia (trasa 9) od roku... Jeżdżę często trasą przez Radom i zawsze kieruje na obwodnice, gdzie jej znaczna część jest już od dłuższego czasu zamknięta: https://imgur.com/a/QcePWmZ
urządzenie: Carminat TomTom