Strona główna
Pomoc
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Mapy 10.30 - błędy i braki
PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS
TomTom
Mapy 10.30 - błędy i braki
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Mapy 10.30 - błędy i braki
3 Odpowiedzi
4628 Wyświetleń
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kolczan
89
Płeć:
Sprzęt: GO Premium - były GO 500, 825 LIVE, GO 920, PDA
Mapy 10.30 - błędy i braki
«
dnia:
Czerwiec 25, 2019, 14:10:09 »
Tak mnie podkusiło po ostatnim wyjeździe, żeby ten wątek założyć.
Skarżysko Kamienna - odjechane zachowanie TT:
Urządzenie (aktualizowane) pociągnęło mnie tą drogą
https://www.dropbox.com/s/zn8tds18zg0tivt/Capture1.JPG?dl=0
Zamiast:
https://www.dropbox.com/s/byn42oyk8ggx5tz/Capture2.JPG?dl=0
Route planer nie ma z tym problemu - dlaczego więc urządzenie tak się dziwnie zachowuje?
TT GO 500
Pozdrawiam - Mirek
PS. Nie wiem, dlaczego mi obrazków nie wyświetla...
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2019, 14:12:35 wysłana przez kolczan
»
Zapisane
Pozdrawiam - Mirek
teleatlas
266
Sprzęt: TT GO5200, iPh SE
Odp: Mapy 10.30 - błędy i braki
«
Odpowiedź #1 dnia:
Czerwiec 26, 2019, 09:37:57 »
Uuu... skopane klasy odpowiedzialne za routing. Dzięki, poprawione.
Zapisane
jansol
813
Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Mapy 10.30 - błędy i braki
«
Odpowiedź #2 dnia:
Lipiec 11, 2019, 17:00:32 »
brak ronda Białystok : Warmińska - Kujawska
Zapisane
balker
3
Odp: Mapy 10.30 - błędy i braki
«
Odpowiedź #3 dnia:
Lipiec 15, 2019, 12:34:39 »
Ja sie zastanawiam, kiedy w końcu zablokują w TT przejazd przez remontowaną część Radomia (trasa 9) od roku... Jeżdżę często trasą przez Radom i zawsze kieruje na obwodnice, gdzie jej znaczna część jest już od dłuższego czasu zamknięta:
https://imgur.com/a/QcePWmZ
urządzenie: Carminat TomTom
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »