Jeśli macie jakieś uwagi dotyczące geometrii dróg w Polsce (błędy/braki) to zamieszczajcie je tu, na pewno się tym zajmę. Tylko kilka uwag z mojej strony:Dopisujemy wykryte braki i anomalie :wink:
1. z powodu ogromu pracy proszę o rzeczy większe np. brakujące obwodnice, przelotowe drogi w miastach. Rzeczy typu numeracja domów - odpadają.
2. cykl produkcji map składa się z kilku etapów i trwa długo, a to oznacza, że jeżeli aktualną mapę mamy 10.00, to nie ma szans żeby zgłoszona przez Was poprawka weszła na 10.05, nawet jeżeli zajmę się tym od razu (technicznie niemożliwe), dlatego proszę o cierpliwość. Może też być tak, że to co zgłaszacie zostało już wcześniej przez nas zaktualizowane i dlatego będzie w następnej mapie.
3. zmiany na krajówkach, ekspresówkach i autostradach w zasadzie ogarniamy i wprowadzamy z wyprzedzeniem, dlatego będą w większości przypadków w wydaniu mapy najbliższym otwarcia drogi (nie mówię o tym co było tylko co jest i będzie :E) - ale oczywiście nie zaszkodzi jak dacie znać co się oddaje w Waszej okolicy w ciągu najbliższego roku, zwłaszcza w południowych województwach. Natomiast najcenniejsze z mojego punktu widzenia są informacje o drogach realizowanych przez gminy/miasta i województwa, najlepiej na co najmniej pół roku przed oddaniem (trudniej ogarnąć niż te, które buduje GDDKiA).
4. jak macie jakieś mapy projektowe dotyczące tych inwestycji to piszcie na priv, podam maila, na który można je przesłać
P.S. nie ma sensu zgłaszać tego samego kilkukrotnie, po prostu jeżeli ktoś uważa, że zgłoszenie kolegi jest ,,wyssane z palca", to niech o tym napisze.
Wielokrotna próba wgrania pliku 28,9 kb - chyba już czas najwyższy aby zrobić z tym porządek :SWystąpił błąd!
Katalog załączników jest pełny. Spróbuj wysłać mniejszy plik i/lub skontaktuj się z administratorem.
Wróć
Do Administracji forum PDAclub:Potrafisz wywoływać duchy? ;)