PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => TomTom => Wątek zaczęty przez: tomek730 w Luty 27, 2018, 15:13:45
-
Wreszcie jest, trochę długo się czekało zobaczymy czy warto
-
Zauważone nowości:
- S3 druga jezdnia na odcinku Zielona Góra Północ - Niedoradz [oddanie do ruchu opóźnione do października 2018 r.]
- S5 odcinek Korzeńsko - Wrocław Północ
- S19 odcinek Świlcza - Rzeszów Południe
- DK19 :
- Rzeszów Trasa Południowa na odc. S19 - ul.Przemysłowa
- Rzeszów druga jezdnia ul.9 Dywizji Piechoty (część Trasy Południowej)
- DK22/55 Malbork - druga jezdnia mostu na Nogacie
- DK33 zachodnia obwodnica Kłodzka
- DK46 północno-wschodnia obwodnica Kłodzka
- DW160 obwodnica Łowynia
- DW181 II etap południowej obwodnicy Drezdenka
- DW747 nowy odcinek Radawiec - w.Lublin-Węglin
- DW809 Lublin przebudowane skrzyżowanie z DK82
- Częstochowa przedłużenie Staszica do Racławickiej
- Gostyń nowa ulica Zachodnia i rondo na połączeniu tej ulicy z DK12
- Kluczbork kolejny etap zachodniej obwodnicy miasta (od DK42 do DP13210)
- Mielec dodane drogi wokół Galerii Navigator
- Warszawa nowe odcinki Trasy Świętokrzyskiej:
- Kijowska - Zabraniecka
- Zamoyskiego - Targowa
- Wrocław al.Kaczorowskiego (obwodnica Leśnicy) - odcinek Średzka - Piołunowa
- Żory nowa droga łącząca al.Armii Krajowej/ul.Okrężną z al.JP2
-
Nowa mapa pobrana i na niej ponownie ten sam błąd co na przedniej wersji mapy:
Będzin - widniejąca na mapach TomTom, ulica Gospodarcza Brama Śląska, od 2016 roku nosi nazwę ulica Józefa Cieszkowskiego - http://nowedrogi.eu/slaskie/bedzin/jozefa-cieszkowskiego/ (http://nowedrogi.eu/slaskie/bedzin/jozefa-cieszkowskiego/)
Nareszcie jest poytywna zmiana, sygnalizowana od połowy 2017 roku :ok:
-
Sprawdzałem na PC, sprawdzałem na Mac, sprawdzałem na aplikacjach mobilnych... W MyDrive nie ma aktualnych map! Choć w urządzeniu, które posiadam (Go520) są. Czy ktoś wie o co chodzi? Czy może u mnie coś jest nie tak?
Przykład:
Próbuję wyznaczyć trasę np. z Poznania do Wrocławia. Na MyDrive od Korzeńska do Wrocławia Płn uparcie kieruje mnie starą "5", bo nie widzi nowej S5. Podczas gdy wyznaczając tę samą trasę bezpośrednio na urządzeniu, nie ma problemów. Od Leszna do Wrocławia można jechać S5.
Czy TomTom tak ma?
Czy ja robię coś nie tam.
Jestem użytkownikiem TomToma od miesiąca, więc mogę czegoś nie wiedzieć.
-
Skoro mydrive nie pokazuje najnowszej mapy to znaczy ze ja masz.
Sprawdź w ustawieniach urządzenia informacje takie tam .
Jest tez inna opcja : nie jesteś zalogowany na swoje konto my drive i stad nima mapy.
-
jestem zalogowany. Chodzi mi MyDrive w wersji on line https://mydrive.tomtom.com/pl_pl/ zresztą można sprawdzić samemu.
-
Próbuje się zorientować o co kaman, u mnie na urządzeniu jest najnowsza mapa,
która wczoraj dopiero z lenistwa zaktualizowałem a mydive komunikuje ze urządzenie jest aktualne.
-
@daru o zupie, wy o d***e
na stronie internetowej https://mydrive.tomtom.com/pl_pl/ nasz dzielny tomtom ma stare mapy
np bez s5 wroclaw-trzebnica i dalej, ktora istnieje od ub roku
widocznie internet nie zaplacil licencji i nie dostal map 1005 :]
tapatalked
-
Częstochowa przedłużenie Staszica do Racławickiej - na pewno?
W TomTom nie mam tego przedłużenia, na My Drive tez nie ma.
Ale coś mi świta że było online na stronie ?!
Co oni kombinują.
-
Trzeba zgłosić problem. To denerwujące :(((
-
Przed chwilą zgłosiłem sprawę do supportu telefonicznie. Pan odpowiedział, że planer ma opóźnienie w stosunku do map tomtoma na urządzeniach.
Trzeba poczekać na następną aktualizację :ok:
-
@daru o zupie, wy o d***e
na stronie internetowej https://mydrive.tomtom.com/pl_pl/ nasz dzielny tomtom ma stare mapy
tapatalked
A gdzie to można sprawdzić czy na mydrive.tomtom.com są świeże lub stare mapy?
-
Na planerze zawsze są starsze.
-
Teraz odstawili jakiś cyrk z tymi mapami na planerze... zmieniaja mape na inną... zazwyczaj mapa na planerze była taka sama jak na urzadzeniach :)
-
Wbrew pozorom to jest nieco inna platforma, tak mi to wyjaśniali.
-
Wbrew pozorom to jest nieco inna platforma, tak mi to wyjaśniali.
Zgadza się. Ale teraz ktoś stwierdził że będą używać jeszcze czegoś innego i najwidoczniej mają obsuwe z podmianą mapy na aktualna.. :P
-
http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,84749,23368829,czestochowa-otwarto-przedluzenie-al-bohaterow-monte-cassino.html (http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,84749,23368829,czestochowa-otwarto-przedluzenie-al-bohaterow-monte-cassino.html)
W której mapie można liczyć na dodanie?!
-
na openstreetmap już jest :) (co prawda jeszcze nie wszystkie kafle się wygenerowały) na waze również, pewnie za chwil kilka (tydzień może dwa) google mapsy się obudzą, automapa pewnie w najbliższej, na tomtom'a bym nie liczył w aktualizacji majowej (byłbym zaskoczony) obstawiam aktualizację sierpniową, here albo za miesiąc albo za rok tu najtrudniej wyrokować.
S
-
automapa pewnie w najbliższej ...
Nie w najbliższej, a dziś od rana. :)
-
Tyle lat czekania...
http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,84749,23403966,czestochowa-przedluzenie-ul-obroncow-westerplatte-coraz-blizej.html (http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,84749,23403966,czestochowa-przedluzenie-ul-obroncow-westerplatte-coraz-blizej.html)
-
http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,84749,23368829,czestochowa-otwarto-przedluzenie-al-bohaterow-monte-cassino.html (http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,84749,23368829,czestochowa-otwarto-przedluzenie-al-bohaterow-monte-cassino.html)
W której mapie można liczyć na dodanie?!
Waszko, w sierpniu.
-
Ok dziękuje za info.