Co ważne zmiany od razu pojawiają się na mapie - w przypadku ronda nie zmienia się co prawda rysunek na mapie ale symbol ronda pojawia się w pasku wskazującym następny manewr, tak samo instrukcje lektora dotyczą przejazdu przez rondo - tak jak to widać na ostatnim obrazku. Z wszystkich poprawek w Map Share tylko nowo dodawane odcinki ulic nie pojawiają się od razu na mapie.
Czyli jest to usługa chyba najbardziej zaawansowana technologicznie,
coś jak połączenie Map Reportera i MiploTraffic 2.0
Zmiany są od razu widoczne na mapie wprowadzającego poprawki, a jak z innymi użytkownikami?
Jeden zgłaszający poprawkę to za mało (wnioskuję ze słów kolczana), ilu więc ich musi być
by poprawka była dostępna dla ogółu użytkowników Map Share?
Czy zależy to może od rodzaju czy wagi* poprawki? (*jakiej kategorii drogi dotyczy)
Czy miejsca z poprawkami Map Share są w jakiś sposób sygnalizowane/rozpoznawalne?
Dodane czy usunięte rondo będzie można poznać po różnicy między widokiem mapy, a komunikatami
i ikonami manewru, a jak z innymi poprawkami? (UMy zmiany kierunkowości etc.)
Za screenów kolczana wynika, że zablokowane przez MS odcinki wyglądają tak samo jak fabryczne,
czyli wprost na mapie tego nie widać, a jakoś pośrednio da się to stwierdzić?