Nawigacja GPS > TomTom

Fotoradary w HD Traffic

(1/9) > >>

teleatlas:
Od niedawna używam TT z Live, ciekawi mnie czy często dostajecie ostrzeżenia o fotoradarach przenośnych? Druga sprawa - jeśli mijacie misiaków z suszarką to też zgłaszacie f. przenośny czy nie?

Waszko:
Jeszcze mi się nie zdarzyło dostać info o przenośnym. Sam oczywiście zgłaszam. Często na 488 km E75/1 w Wanatach :)
Co do suszarki. Nie zgłaszam ale myślałem o tym. Brakuje mi właśnie też zgłaszania takiej kontroli. Podobnie jak ikonki wypadku.

Bankier:

--- Cytat: Waszko w Grudzień 12, 2011, 23:31:59 ---Jeszcze mi się nie zdarzyło dostać info o przenośnym.
--- Koniec cytatu ---

A jak jest ze stacjonarnymi ?
Jest na to abonament (jak w starszych urządzeniach) ? Czy to jest w pakiecie LIVE ?

sbi:

--- Cytat: Waszko w Grudzień 12, 2011, 23:31:59 ---Jeszcze mi się nie zdarzyło dostać info o przenośnym. Sam oczywiście zgłaszam.
--- Koniec cytatu ---

Mi się raz zdarzyło, dostałem własne ostrzeżenie jak wracałem tą samą trasą po 30 minutach :)
Ja kontrole drogowe (suszarki) zgłaszam jako fotoradar przenosny - te zgłoszenia same "znikają" po jakimś czasie. Tak jak pisałem wcześniej po 30 minutach jeszcze jest, po 3 godzinach już nie dostałem ostrzeżenia.

teleatlas:
Fotoradary Premium są częścią pakietu LIVE, zawierają zarówno stacjonarne jak i przenośne (jedne i drugie można zgłosić w czasie jazdy z poziomu głównego ekranu). Co ciekawe, w opcjach można włączyć też inne ostrzeżenia np. obszary kontroli radarowej, czarne punkty, przejazdy niestrzeżone - ale jeszcze nie miałem okazji zrobić trasy na tych ustawieniach więc nie wiem jak się to sprawdza.

Sbi, no to chyba sam się ostrzegłeś  :E Live na zachodzie działa rewelacyjnie, u nas ciągle chyba za mało jest użytkowników, może wypuszczenie TT na Androida poprawi sytuację?
Ja też zgłaszam kontrole radarowe jako FP bo sam chciałbym być ostrzegany - w końcu efekt zagapienia się skutkuje podobnie  :police:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej