Aktualne promocje TT

  • 151 Odpowiedzi
  • 91702 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tomaszt

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GO 500
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 08, 2011, 16:35:36 »
Seria LIVE obsługiwana

Aaa to OK.

W większości urządzeń firmy TomTom są zainstalowane lokalizacje fotoradarów stacjonarnych. Sposób aktualizacji informacji o fotoradarach zależy od typu posiadanego urządzenia nawigacyjnego. Wybierz urządzenie:

Serie GO LIVE 1000, GO LIVE 800, Via LIVE

W przypadku aplikacji w wersji 10.5 lub nowszej oraz aktywnej subskrypcji usług LIVE wymienione urządzenia otrzymują informacje o fotoradarach stacjonarnych i przenośnych bezprzewodowo.      
Seria GO 1000, seria GO LIVE 800, seria Via, Blue&Me – TomTom 2 LIVE, Sony XNV LIVE

Program MyTomTom umożliwia skorzystanie z jednej darmowej aktualizacji danych o fotoradarach stacjonarnych po pierwszym podłączeniu urządzenia.
Posiadacze urządzeń Blue&Me – TomTom 2 LIVE i Sony XNV LIVE mogą aktualizować informacje o fotoradarach stacjonarnych za pomocą programu MyTomTom w cyklach tygodniowych. Informacje o radarach przenośnych można pobierać bezprzewodowo.

Czy to oznacza,że można już wykupić aktualizację fotoradarów stacjonarnych dla GO Live 1000 ?

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 08, 2011, 23:15:34 »
W ramach rocznego czy tam dwuletniego Live masz już usługę fotoradary w cenie :)

*

Offline mobil

  • *
  • 80
  • Sprzęt: TomTom 920T
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 21, 2011, 06:51:46 »
Dzięki za pomoc.

Tydzień temu zapytałem też meilowo w TomTomie. Dziś dostałem odpowiedź:

"Jeżeli zakupi Pan usługę aktualizacji teraz to zaaktuwuje się ona dopiero w momencie kiedy skonczy sie obecna subskrypcja, czyli 2011-10-26"
Czyli niedługo nowe mapy:) A w połowie października oddaja A1 do Torunia. Ciekawe czy już będzie?
Potrzebna zgoda.

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 21, 2011, 08:05:31 »
Nowe mapy kolego w połowie listopada  :O~

*

Offline tomaszt

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GO 500
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 21, 2011, 08:51:42 »
W ramach rocznego czy tam dwuletniego Live masz już usługę fotoradary w cenie :)

W ramach Live są tylko fotoradary przenośne, a stacjonarne wymienione są w pozostałych usługach i trzeba wykupić subskrybcję żeby je aktualizować. Przynajmniej tak zrozumiałem czytając informacje o usługach na stronie TT.  :mysli:

*

Offline pws31

  • 43
  • Sprzęt: TT Via 120 Live, TT XL (30 Series) TTS / 330S
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:06:24 »
subskrybcję żeby je aktualizować. Przynajmniej tak zrozumiałem czytając informacje o usługach na stronie TT.  :mysli:

Nie do konca tak. Wedlug http://www.tomtom.com/pl_pl/services/live/mobile-speed-cameras/ nazywa sie toto "Fotoradar przenosny", ale zawiera stale i przenosne aktualizowane w czasie rzeczywistym.


*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 07, 2011, 09:57:53 »
Trade In & Break Free
  • Kup urządzenie TomTom LIVE (TomTom GO LIVE 1000, GO LIVE 1005, GO LIVE 825 lub GO LIVE 820) od 03.10.2011 do 30.11.2011 u sprzedawcy detalicznego, w sklepie internetowym lub na stronie www.tomtom.com
  • Zarejestruj urządzenie przez internet
  • Wyślij bezpłatnie swoje stare urządzenie nawigacyjne
  • Otrzymaj kwotę z rozliczenia na konto (GO LIVE 1000/1005 = 200zł, GO LIVE 820/825 = 120zł)
Więcej informacji:
http://breakfree.tomtom.com/trade-in/pl/oddaj-stare-urzadzenie-w-rozliczeniu-i-uwolnij-sie-od-korkow.html

Kup nowe urządzenie TomTom LIVE (TomTom GO LIVE 1000, GO LIVE 1005, GO LIVE 820 lub GO LIVE 825) od 03.10.2011 do 30.11.2011 u sprzedawcy detalicznego, w sklepie internetowym lub na stronie www.tomtom.com.

Zaloguj się i zarejestruj urządzenie.

• Proces rejestracji musi zostać zakończony w ciągu 28 dni od daty zakupu (od daty na paragonie). Konieczne będzie dostarczenie ważnych informacji kontaktowych (adres e-mail i dane dotyczące rachunku bankowego), numeru seryjnego i dowodu zakupu nowego urządzenia TomTom LIVE oraz szczegółowe dane dotyczące starego urządzenia nawigacyjnego, które chcesz oddać w rozliczeniu.
• Podczas rejestracji należy dostarczyć paragon / dowód zakupu. Po sprawdzeniu i potwierdzeniu paragonu / dowodu zakupu otrzymasz za pośrednictwem poczty e-mail potwierdzenie rejestracji wraz z instrukcjami dotyczącymi wysyłki kurierem starego urządzenia nawigacyjnego.

Odeślij stare urządzenie nawigacyjne, które chcesz oddać w rozliczeniu* wraz z jego uchwytem i przewodem. Konieczne będzie ustalenie z sugerowanym kurierem daty odbioru starego urządzenia nawigacyjnego na koszt firmy TomTom. Zamów kuriera w przeciagu 10 dni od daty otrzymania maila potwierdzajacego rejestracje, dołaczajac do wysyłki wydruk wiadomosci e-mail z potwierdzeniem rejestracji, kserokopie paragonu stanowiacego dowód zakupu nowego urzadzenia TomTom LIVE oraz kod kreskowy wyciety z opakowania produktu TomTom LIVE.

Otrzymaj swoje pieniądze. Po otrzymaniu i sprawdzeniu przez nas Twojego starego urządzenia nawigacyjnego odpowiednia kwota zostanie w ciągu 30 dni przekazana bezpośrednio na Twoje konto.


• W przypadku urządzeń GO LIVE 1000 lub 1005 otrzymasz z
powrotem 200 zł.

• W przypadku urządzeń GO LIVE 820 lub 825 otrzymasz z
powrotem 120 zł.

*

karoalex

Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 07, 2011, 14:59:31 »
Panowie jak to jest z tą promocją na fotoradary , mam od TT maile że jest promocja - fotoradary za 39,50zł http://uk.support.tomtom.com/cgi-bin/tomtom_uk.cfg/php/enduser/doc_view.php?1=AvVe~wpdjv8Qdu7iGk4e~yL~Jvsq~xv~JHuL5jr~
wchodzę na nią chcę wykupić tą usługę za 39,50zł w promocji a kasuje mnie 130 zł

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 07, 2011, 15:02:26 »
Masz może konto na FB? Spróbuj tam napisać, jeżeli nie masz konta to ja napisze za Ciebie. Wyślij mi tylko dokładnie co się dzieje.

*

karoalex

Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 07, 2011, 15:10:46 »
- wchodzę w - Kup usługę Fotoradary

- wyświetla mi - Oszacowana suma: PLN 118,30

- wchodzę w płatności i chcę zrobić zwykły przelew z konta - Kwota: PLN 131,27

Przelew pieniężny jest realizowany przez wypełnienie specjalnego formularza przelewu banku klienta i przesłanie go do właściwego banku lub za pomocą usług bankowości telefonicznej lub internetowej.

Podczas wysyłania przelewu należy upewnić się, że do banku zostały przekazane poniższe informacje.


Ta metoda płatności nie obsługuje tej waluty. Kwota do zapłaty jest obliczana na podstawie EUR 29,95 do PLN 131,27, przy użyciu stawka dzienna .


teraz próbowałem znowu....

*

Offline r4v

  • 10
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 10, 2011, 11:03:41 »
Ciekawa jest cena tej edycji specjalnej - na oficjalnej stronie TomTom = 799 zł. Kilka dni temu podano oficjalną cenę GO Live 820 = 899 zł.

Go 820 ma mapę całej Europy, Top Gear ma Central&Eastern Europe. Stąd zapewne ta różnica w cenie.

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 10, 2011, 14:28:25 »
- wchodzę w - Kup usługę Fotoradary

- wyświetla mi - Oszacowana suma: PLN 118,30

- wchodzę w płatności i chcę zrobić zwykły przelew z konta - Kwota: PLN 131,27

Przelew pieniężny jest realizowany przez wypełnienie specjalnego formularza przelewu banku klienta i przesłanie go do właściwego banku lub za pomocą usług bankowości telefonicznej lub internetowej.

Podczas wysyłania przelewu należy upewnić się, że do banku zostały przekazane poniższe informacje.


Ta metoda płatności nie obsługuje tej waluty. Kwota do zapłaty jest obliczana na podstawie EUR 29,95 do PLN 131,27, przy użyciu stawka dzienna .


teraz próbowałem znowu....

Pędź do sklepu! Poprawione :)

*

karoalex

Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 12, 2011, 09:45:38 »
- wchodzę w - Kup usługę Fotoradary

- wyświetla mi - Oszacowana suma: PLN 118,30

- wchodzę w płatności i chcę zrobić zwykły przelew z konta - Kwota: PLN 131,27

Przelew pieniężny jest realizowany przez wypełnienie specjalnego formularza przelewu banku klienta i przesłanie go do właściwego banku lub za pomocą usług bankowości telefonicznej lub internetowej.

Podczas wysyłania przelewu należy upewnić się, że do banku zostały przekazane poniższe informacje.


Ta metoda płatności nie obsługuje tej waluty. Kwota do zapłaty jest obliczana na podstawie EUR 29,95 do PLN 131,27, przy użyciu stawka dzienna .


teraz próbowałem znowu....

Pędź do sklepu! Poprawione :)

 Niestety , dzisiaj wróciłem z zagranicy i już po promocji , a w sobotę jak chciałem kupić to cały czas miałem cenę 118zł.....:(

Reklamacji nie zamierzam wysyłać , porostu nie kupię tych fotoradarów od TT , ściągnę sobie nie oryginalne z sieci (do tej pory z nich korzystałem i dalej tak zostanie) , 39 zł było do zaakceptowania ale 98.55 zł to już mocno przesadzona cena...

Chciałem to napisać na Facebooku , ale niestety nie da się zamieścić komentarza we właściwym temacie , nie wiem czy TT tym manipuluje czy to jakiś błąd , kiedyś też chciałem coś o nich skrobnąć nieprzychylnego i był Error...

*

Offline swierszcz.33

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TomTom GO 740 Live
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 12, 2011, 16:10:24 »
witam

a mnie się udało :grin: 9,95euro :ok: najlepiej dokonać płatność kartą.

pozdr.
Prawdziwi Mężczyźni nie piją miodu Prawdziwi Mężczyźni żują pszczoły.

*

Offline marionek77

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TT GO5000
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 22, 2011, 11:02:42 »
http://www.tinyurl.pl?QuS2e2jW
Cytuj
Uczestnicy, którzy nabyli urządzenie TomTom GO LIVE Top Gear edition, otrzymają 120 złotych za oddanie Starego urządzenia nawigacyjnego w rozliczeniu.
Czyli możemy mieć urządzenie z HD Traffic i usługami Live za 679 zł  :evil:
PDA nie łapie się na tę promocję  :] A już myślałem, że pozbędę się swojego starego MIO P550M.

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 22, 2011, 11:18:46 »
Co się kryje pod gwiazdkami "za swoje stare urządzenie nawigacyjne"? Otóż mamy tu na myśli: telefony komórkowe (nawet jeżeli mają wgraną aplikację nawigacyjną), urządzenia PDA (nawet jeżeli mają wgraną aplikację nawigacyjną), a dla kreatywnych :) dodaliśmy jeszcze jedno obostrzenie: mapa papierowa :) Wasze stare nawigacje chcą na emeryturę. A już za 779 złotych możesz mieć nową nawigację TomTom i to z bezpłatną przez rok usługą HD Traffic!

Z FB !

*

karoalex

Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 22, 2011, 13:32:57 »
Co się kryje pod gwiazdkami "za swoje stare urządzenie nawigacyjne"? Otóż mamy tu na myśli: telefony komórkowe (nawet jeżeli mają wgraną aplikację nawigacyjną), urządzenia PDA (nawet jeżeli mają wgraną aplikację nawigacyjną), a dla kreatywnych :) dodaliśmy jeszcze jedno obostrzenie: mapa papierowa :) Wasze stare nawigacje chcą na emeryturę. A już za 779 złotych możesz mieć nową nawigację TomTom i to z bezpłatną przez rok usługą HD Traffic!

Z FB !

na stronie TomTom nie ma żadnej promocji , chyba że ja jestem ślepy a ona jest tylko dla wybrańców z FB !

Ogólnie to coś bardzo dziwnego dzieje się na stronie TomTom na Facebooku , jak tylko napiszę coś krytycznego albo nie przychylnego TT , za chwilę po dodaniu komentarza ukazuje sie info "twój komentarz nie został dodany" !

Ceny na oficjalnej stronie TomTom :

GO LIVE 1005 Europa - 1 299,00  zł

GO LIVE 1000 Europa - 1 099,00  zł

GO LIVE Top Gear edition - 799,00  zł

GO 1005 Europa - 1 199,00  zł

GO 1000 Europa - 999,00  zł

i gdzie ta promocja ?
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 14:17:25 wysłana przez karoalex »

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 22, 2011, 21:37:48 »
http://breakfree.tomtom.com/trade-in/pl/oddaj-stare-urzadzenie-w-rozliczeniu-i-uwolnij-sie-od-korkow.html


Usługa aktualizacji map to najprostszy sposób na korzystanie z najnowszych map w urządzeniu TomTom. Umożliwia szybsze wyszukiwanie tras i poruszanie się po drogach, które zmieniają się o 15% każdego roku.

Aby móc korzystać z usługi aktualizacji map, należy najpierw kupić aktualizację najnowszej mapy.

Wróć teraz do korzystania z usługi aktualizacji map i zaktualizuj mapę Mapa Europy Zachodniej i Środkowej , a otrzymasz aktualizację najnowszej mapy za darmo.

Oznacza to, że możesz korzystać z usługi aktualizacji map za mniej. Otrzymasz również cztery dodatkowe aktualizacje w ciągu następnych 12 miesięcy za 157.25 zł.
 
Nie przegap — oferta jest ważna tylko do 31 października 2011 r.


 
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2011, 08:00:04 wysłana przez Waszko »

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 26, 2011, 23:20:11 »
cóż... byly nadzieje że na euro się postarają...
trzeba kupowac póki jest  :ok:
http://tech.wp.pl/martykul.html?wid=13930459&

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 01, 2011, 08:27:49 »
cóż... byly nadzieje że na euro się postarają...
trzeba kupowac póki jest  :ok:
http://tech.wp.pl/martykul.html?wid=13930459&

Spadek sprzedaży o 23%. Nieźle.

Aktualizacja (28-10-2011 18:14)
TomTom przesłał do naszej redakcji swoje oficjalne stanowisko dotyczące kontynuacji produkcji urządzeń PDA. Wynika z niego, że słowa prezesa TomTom były albo zbyt pochopne, albo nie powinny trafić do mediów, bo najwidoczniej producent zaczął mieć problemy z zamówieniami na swoje urządzenia. Teraz TomTom próbuje odkręcić powstałą sytuację. Cytujemy oświadczenie firmy w oryginalnej formie bez żadnych zmian:

"TomTom jako firma, która stworzyła kategorię PND i jest liderem w obszarze nawigacji, będzie w dalszym ciągu inwestować i wprowadzać innowacje w tym zakresie. Nasz rynek jest bardzo dynamiczny i podczas gdy TomTom będzie się rozwijać jako firma, nasze przywiązanie do tak ważnej kategorii jak PND pozostaje niezmienne.

Nasza koncentracja na rozwoju najlepszych wrażeń z korzystania z nawigacji dla globalnych klientów pozostaje dziś tak prawdziwa jak to było od zawsze. W ostatnich miesiącach dokonaliśmy wiele znaczących przełomów oraz osiągnięć, z których jesteśmy dumni. Dla przykładu, w ostatnim czasie TomTom wprowadził nawigację nowej kategorii stworzoną specjalnie dla indyjskiego rynku. Dzięki wprowadzeniu technologii TomTom HD Traffic w Ameryce Północnej, Polsce i Czechach w ciągu ostatnich kilku miesięcy zwiększyliśmy liczbę państw, w których klienci mogą skorzystać z naszych wiodących usług, do 23. Nowe, innowacyjne usługi LIVE zostały ostatnio wzbogacone o przyjazne kierowcom wersje popularnych portali społecznościowych oraz serwisów podróżniczych i oferowane są klientom na całym świecie.

Nasi użytkownicy są dla nas najważniejsi i cały czas będziemy ich wspierać oraz oferować im doskonałe produkty."

http://tech.wp.pl/kat,130036,title,TomTom-przestanie-produkowac-nawigacje,wid,13930459,wiadomosc.html?ticaid=1d44c&_ticrsn=5
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 08:31:17 wysłana przez Bankier »

*

mik39

Promocja 3 letnia map ale nie w PL.
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 02, 2011, 18:03:43 »
http://www.tomtompromotion.com/kartenpromo/

Lista sklepow(stacjonarnych) gdzie mozna kupic TT w D na drugiej stronie promocji.
http://www.tomtompromotion.com/kartenpromo/Registration.aspx

*

Offline guzzi

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TT 1000 LIVE
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 15, 2011, 13:18:07 »
Na wstępie witam wszystkich użytkowników TT (tym bardziej, że z dniem dzisiejszym, sam się nim staję, po kilkuletnim obcowaniu z AM postanowiłem zmienić platformę)! Ale do brzegu: nawiązując do tematu: "kiedy aktualizować?" proszę o wskazówki:
Kupiłem TT 1000 LIVE (jeszcze nie uruchamiałem), mam 90 dni od uruchomienia na aktualizację najnowszej mapy. Kiedy mam to zrobić aby koszt/efekt był maksymalny?
Tak sobie wykoncypowałem:
1) uruchomię urządzenie po 20 listopada i do końca lutego będę miał czas na aktualizację (90 dni) może załapię się na 8.85 :-) i dopiero wtedy podłączę do MyTT i pobiorę aktualizację;
2) zakupię w promocji aktualizację (powiedzmy np. 6 za 4) w kwietniu i tym samym TT nie doliczy mi za upgrade do najnowszej mapy? Będę miał 6 aktualizacji do przyszłego roku  B)
Trochę to dla mnie zagmatwane  :O, tm bardziej, że zakładam, że upgrade wyjdzie w lutym, a w kwietniu będzie promocja "6 za 4".
Proszę o poradę czy mój tok rozumowania jest poprawny.

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 15, 2011, 13:36:47 »
Witamy :)
Teoretycznie możesz tak zrobić. Ale od dzisiaj jest nowa mapa 8.80. Więc nie chcesz najnowszej? Wytrzymasz 3 miesiące na starej? A w lutym kupisz po największej promocji update na rok. Czy będzie 6 w cenie 4 nie wiem :)

*

Offline guzzi

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TT 1000 LIVE
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 15, 2011, 13:48:39 »
Dzięki Waszko, faktycznie masz rację (w sumie na jedno wyjdzie - a do lutego będę miał nową wersję) - przy założeniu, że robię update dzisiaj i do wyjścia następnej mapy czyli najpóźniej koniec stycznia - kupuję aktualizację.
Mam rację?

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 15, 2011, 21:35:49 »
Dokładnie!
Zrób update do 8.80. A w lutym wykupisz aktualizacje na rok ( może będzie promocja 6 za 4 ). Czas pokaże.

*

Offline Akwafan

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TomTom
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 15, 2011, 22:04:52 »
Update do 8,80 proponuję Ci zrobić dopiero pod koniec listopada, a najlepiej to na początku grudnia, bo nie wiadomo którego lutego ukażą się mapy 8,85.

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 15, 2011, 22:13:41 »
Tak Akwafan tylko zapomniałem czy przez te 90 dni można raz zrobić update do najnowszej mapy? Jeżeli tak nic mu to nie daje.

*

Offline Akwafan

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TomTom
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 15, 2011, 22:45:10 »
No ja właśnie dokładnie nie wiem jak to jest i czy roczna subskrypcja obligatoryjnie obejmuję pobranie 4 nowych aktualizacji mapy (gdy np. nastąpi opóźnienie w ich wydawaniu), czy też obejmuje jedynie okres pełnych 12 miesięcy (tj. 365 dni), podczas których pechowo mogą ukazać się tylko 3 nowe mapy... Wydaje mi się więc, że korzystając z tych 90 dni, najbardziej pewne i opłacalne, jest aktualizowanie urządzenia do mapy 8,80 dopiero w grudniu, ponieważ jest wówczas większe prawdopodobieństwo, że wykupując roczną subskrypcje już po ukazaniu się mapy 8,85, za cenę rocznego update pobierze się 4 mapy.

*

Offline guzzi

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TT 1000 LIVE
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 15, 2011, 22:48:06 »
niestety w ciągu 90 dni można pobrać tylko jedną mapę  :worried:

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: Aktualne promocje TT
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 15, 2011, 22:49:16 »
Muszą być 4 mapy. Nie słyszałem żeby były trzy. Więc dniami bym się nie sugerował.