Aktualizacja Firmware wersja 7.221 do modeli TomTom GO x20 dostępna (29.11.2007)

  • 6 Odpowiedzi
  • 2598 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dariusz-s

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG-E900 (WP7) > TomTom Go 940 Live > TomTom Go 720
TomTom udostępnił dzisiaj aktualizację firmware do modeli TT GO 520/720/920. Nowa wersja firmware v7.21 (8555/071025) jest dostępna poprzez TT Home.

 :smile:

Pozdrawiam


Dariusz-s
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2007, 16:49:08 wysłana przez dariusz-s »

No i w dniu dzisiejszym TOMTOM cofnal ten firmware ze wzgledu na mozliwy konflikt pomiedzy firmware-em a usluga MapShare i TMCPro.  :shock:

*

Offline cameltd

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
No i w dniu dzisiejszym TOMTOM cofnal ten firmware ze wzgledu na mozliwy konflikt pomiedzy firmware-em a usluga MapShare i TMCPro.  :shock:

Na jakiej podstawie uważasz że cofnął - nadal udostępnia i MapShare i TMCPro działa 
TTN5/TTN6,AM3/AM4
TomTom Go 720

*

Offline dariusz-s

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG-E900 (WP7) > TomTom Go 940 Live > TomTom Go 720
No i w dniu dzisiejszym TOMTOM cofnal ten firmware ze wzgledu na mozliwy konflikt pomiedzy firmware-em a usluga MapShare i TMCPro.  :shock:

Na jakiej podstawie uważasz że cofnął - nadal udostępnia i MapShare i TMCPro działa 

Na ten temat możesz poczytać tutaj:

http://www.meintomtom.de/content/n/288/TomTom_zieht_Update_7210_fur_x20_zuruck.html

Jeśli chodzi o MapShare to działało również z Firmware v7.010 oraz v7.020, natomiast TMC Pro zaczęło działać dopiero przy firmware v7.210
U niektórych użytkowników (przy firmware v7.210) w momencie otrzymanie inforamcji o ruchu drogowym(TMC PRO) powodowało samoczynny rebot TomToma.

 :smile:

Pozdrawiam

Dariusz-s


Dariusz-S,

Widze, ze czytamy podobne fora internetowe. Myslisz skad wzialem te info?  :P
No wiem, jest jeszcze yournav.com i wiele innych  :mrgreen:

Swoja droga mysle, ze skoro dzis pojawil sie soft do starych GO, to lada dzien moze i w sofcie dla x20 cos poprawia....

*

Offline dariusz-s

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG-E900 (WP7) > TomTom Go 940 Live > TomTom Go 720
@mkrasz

Ja myślą, że to kwestia jeszcze paru dni do pojawienia się aktualizacji do modeli TT GO x20.
Aczkolwiek ja mam cały czas zainstalowane firmware v7.210 i przy równoczesnym używaniu TMC PRO oraz aktywnym MapShare do tej pory nie miałem żadnych problemów.

 :smile:

Pozdrawiam

Dariusz-s

*

Offline dariusz-s

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG-E900 (WP7) > TomTom Go 940 Live > TomTom Go 720
Dzisiaj TomTom udostępnił aktualizację firmware wersja 7.221 do  modeli GO x20. Aktualizacji firmware można dokonać poprzez TT Home. Prawdopodobnie usunięto problem występujący przy równoczesnym korzystaniu z TMC Pro oraz aktywnym MapShare.

 :mrgreen:

Pozdrawiam

Dariusz-s