Acer n35 nie wykrywa map :(

  • 11 Odpowiedzi
  • 1883 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acer n35 nie wykrywa map :(
« dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:27:08 »
Witam mam spory problem:( mam karte sd 1gb i czytnik do takich kart , jak wiadomo przez czytnik szybciej sie wgrywa programy na karty sd. Ale problem polega na tym ze jak wgram juz wszystko co chce (kilka map europy) i wkładam karte do pocketa to nic sie nie dzieje, wogóle takich map pocket nie wykrywa a na karcie sd istnieja. Co mam zrobić bardzo potrzebuje tych map na środe :( a nie mam pojecia co zrobic aby te mapy działały na pockecie :( bardzo prosze o pomoc
pozdrawiam

Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:50:47 »
Czy moze mi ktoś pomoc? błagam

*

Offline KarolP

  • ****
  • 839
Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2006, 12:01:51 »
krystian, może to głupie pytanie, ale jesteś pewien że masz jakiś program do obsługi tych map? np. AutoMapa, TomTom. Powiedz dokładnie co wgrywasz, jakie rozszerzenie mają pliki które wgrywasz. Co wyskakuje jak w fileexplorer odpalisz storagecard i wybierzesz jakiś plik?

Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2006, 12:08:11 »
Cytat: "KarolP"
krystian, może to głupie pytanie, ale jesteś pewien że masz jakiś program do obsługi tych map? np. AutoMapa, TomTom. Powiedz dokładnie co wgrywasz, jakie rozszerzenie mają pliki które wgrywasz. Co wyskakuje jak w fileexplorer odpalisz storagecard i wybierzesz jakiś plik?
Mam 6 płyt programu tomtom5 ale nie słyszalem o takim czymś jak sam tomtom czy to jest potrzebne zeby powgrywac mapy? bo ładnie sie one wgrywają same z płyt. Jak wchodze w file explorer i na storage card to jest tam kilkanascie plikow nie rozpoznawalnych (widze po typowych ikonkach) przez PDA :/ wydaje mi sie ze czegos nie mam przy instalacji takich map albo moze źle jest ustawiony pda. Karol opisz krok po kroku jak sie wgrywa takie mapy (jeżeli miałbys czas będe bardzo wdzięczny bo to powazna sprawa) albo może porozmawiamy przez gg
pozdro

Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2006, 12:17:06 »
hallo jest tam kto?

*

Offline mkycler

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro2
Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2006, 13:39:39 »
Tak, jest potrzebne oprogramowanie - w Twoim przypadku TomTom Navigator. Po zainstalowaniu Navigatora na PDA (i jego uruchomieniu :)) mapy ukażą się na ekranie w całej okazałości barw.

Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2006, 14:57:16 »
aha to ja musze miec to na ktorejs płycie bo kupiłem wczoraj oryginał. Tylko na której:/ bede musiał poszukac to sie nazywa dokładnie tomtom navigator?
pozdro

Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2006, 16:47:58 »
Oki wielkie dzieki zainstalowałem ale jest problem pocket nie moze znalesc sygnały gps. W ustawieniach sie ustwaiało jakies urzadzenia typu gps, bluetooth jakies tez bylo irda wybrałem bezprzewodowy odbiornik gps ale nie działa :/

*

Offline yayco

  • ****
  • 870
Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2006, 19:16:46 »
Nie wiemy jakie masz PDA.
Nie wiemy jaki masz GPS.
Pomóż nam, a ktoś pomoże Tobie.

Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 18, 2006, 20:07:10 »
yayco juz problem rozwiązany :) ale jest oczywiście kolejny a nawet nie jeden:( otoż jak długo nie używam palmtopa ok 7dni to on sie resetuje :( i całe oprogramowania trzeba instalować od nowa! porostu nastepuje format nie wiem czym to jest spowodowane ale takie coś się już stało kilka razy, drugi moj problem to troche bardziej zaawansowany jest opisany w dzialen lan/wlan ale zadowole sie jesli pomozecie mi z problemem zawartym w tym poscie
pozdro 4all

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 18, 2006, 20:56:34 »
krystian716
uzupelnij pole sprzet :!:  nikt nie bedzie zgadywal jakiego masz PDA a jezeli masz PDA z systemem wm2003 lub starszym to resetowanie sie pda po kilku dniach wynika z rozladowanej baterii
zapoznaj sie z dzialem dla poczatkujacych

Acer n35 nie wykrywa map :(
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2006, 22:53:01 »
chodzi o acera n35 pewnie.a jak rozwiazales problem z gpsem? bo ja mam ten sam problem ze me gps nie chce dzialac?