[Recenzja] TomTom Go 1005

  • 4 Odpowiedzi
  • 7139 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)

*

Zachu

Odp: [Recenzja] TomTom Go 1005
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2011, 12:52:04 »
Cytuj
-Aplikacja MyTomTom, zarządzająca uaktualnianiem programu i map, która praktycznie nie działa.
-Mapa Polski niezbyt aktualna, braki adresowe i w bazie użytecznych miejsc.
-Wyszukiwarka ulic to nieporozumienie.
-Tylko jeden punkt „przez” przy wyznaczaniu trasy,
-Brak złącza kart pamięci.
-Lustrzana powierzchnia ekranu odbijająca obraz otoczenia kierowcy.
Warto dopisać że część tych minusów występuje na dzień dzisiejszy.

- MyTT może w końcu będzie poprawiony.
- Wyszukiwanie ulic już było poprawione ale coś pomylili i znowu jest z generałami.
- Jeden via sporo ogranicza funkcjonalność, może ulec zmianie.
- Nie wiem jak bardzo rożni się ekran od Garmina 37xx ale obawy są na wyrost. W przeciągu prawie roku raz się trafiło odbicie ograniczające widoczność.
- Brak możliwości dogrania własnych POI, co też ma być poprawione.
- Aktualizacja map ma być liczona, według zapowiedzi TT, od momentu używalności MyTT.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: [Recenzja] TomTom Go 1005
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2011, 14:46:30 »
Recenzja była pisana 4 dni temu praktycznie, więc jest dość aktualna :) Prosił bym o dopisanie komentarzy, gdy tylko coś się zmieni w kwesti MyTT, bo sprzęt ma niezły potencjał i jak soft poprawią, to będzie godny polecenia. Ja już urządzenia nie mam i nie będę mógł sprawdzać, co się zmienia.

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: [Recenzja] TomTom Go 1005
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2011, 10:27:16 »
Recenzja była pisana 4 dni temu praktycznie, więc jest dość aktualna :) Prosił bym o dopisanie komentarzy, gdy tylko coś się zmieni w kwesti MyTT, bo sprzęt ma niezły potencjał i jak soft poprawią, to będzie godny polecenia. Ja już urządzenia nie mam i nie będę mógł sprawdzać, co się zmienia.

Bardzo dobra recenzja.

Z tym wyszukiwaniem adresów: o ile dobrze pamiętam problem ma swoje początki w urządzeniach 750 i 950 (oraz kiedyś w jednej mapie 720,920). To jest problem map, a nie aplikacji. Były mapy gdzie było to poprawione (950), ale w kolejnych problem znowu wrócił. Wydaje mi się, że ostatnich mapach (950) nadal tego nie poprawili. Co ciekawe problem nie występuje w urządzeniach starszych 740,940, ze względu na ciut inny kod mapy.

Odp: [Recenzja] TomTom Go 1005
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2011, 23:13:16 »
Parę pytań do autora recenzji i posiadaczy tej nawi:
http://pdaclub.pl/forum/tomtom/tomtom-go-live-1000/msg1454309/#msg1454309