"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???

  • 12 Odpowiedzi
  • 1820 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« dnia: Listopad 19, 2006, 15:00:21 »
Bez jaj, kurcze mapa na pół Europy a można zapisać tylko coś 20 pozycji ulubionych???

da się to jakoś obejść???

kurcze, to jest jednak wielka wada TT w stosunku do D6, tam własne katalogi ulubionych strasznie mi się podobały...[/img]

Re: "Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2006, 17:16:38 »
Cytat: "Tytusdj"
Bez jaj, kurcze mapa na pół Europy a można zapisać tylko coś 20 pozycji ulubionych???

da się to jakoś obejść???

kurcze, to jest jednak wielka wada TT w stosunku do D6, tam własne katalogi ulubionych strasznie mi się podobały...[/img]


mozesz zalozyc swoja kategorie UM i nie masz hard limitu na punkty jedynie "zdroworozsadkowy" a roznica w korzystniu z UM a z ulubionych jest prawie zadna,

pozdr
S

Re: "Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2006, 17:48:24 »
Cytat: "smiodus"
Cytat: "Tytusdj"
Bez jaj, kurcze mapa na pół Europy a można zapisać tylko coś 20 pozycji ulubionych???

da się to jakoś obejść???

kurcze, to jest jednak wielka wada TT w stosunku do D6, tam własne katalogi ulubionych strasznie mi się podobały...[/img]


mozesz zalozyc swoja kategorie UM i nie masz hard limitu na punkty jedynie "zdroworozsadkowy" a roznica w korzystniu z UM a z ulubionych jest prawie zadna,

pozdr
S


a jak dać komendę "Idź do" konkretnego ulubionego...???

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2006, 21:24:40 »
"Przejdz do" , potem UM, wybierasz swoja utworzona kategorie -np. "Moje adresy"- i wyswietli sie lista POI ktore dodales - jedyny problem to ze chyba beda sie wyswietlac wedlug odleglosci od aktualnej pozycji, ale z tego co widze to kazdemu POI mozna nadac indywidualna nazwe np. ciocia Basia , albo wuj Stef ;)

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2006, 00:14:10 »
Cytat: "medyk72"
"Przejdz do" , potem UM, wybierasz swoja utworzona kategorie -np. "Moje adresy"- i wyswietli sie lista POI ktore dodales - jedyny problem to ze chyba beda sie wyswietlac wedlug odleglosci od aktualnej pozycji, ale z tego co widze to kazdemu POI mozna nadac indywidualna nazwe np. ciocia Basia , albo wuj Stef ;)


za bardzo pokręcone to jest...

*

Offline Cris

  • 28
"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2006, 19:10:18 »
Hmmm, moze gadacie o czyms innym, ale ja normalnie klikam na idz do i pojawiaja mi sie opcje lacznie z ulubionymi - kliknam na nie i pojawia sie ich lista i wybieram - wszystko

Co innego jak chodzi o UM, tu juz wiecej trzeba sie bawic :)

Jak jade fura np do innego miasta (londyn) to parkuje gdzies fure i dodaje pozycje gps do ulubionych pod wpisem fura, zeby pozniej szybciej ja zlokalizowac :) np. po calym dniu zwiedzania.

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2006, 20:50:41 »
Cytat: "Cris"
Hmmm, moze gadacie o czyms innym, ale ja normalnie klikam na idz do i pojawiaja mi sie opcje lacznie z ulubionymi - kliknam na nie i pojawia sie ich lista i wybieram - wszystko

Co innego jak chodzi o UM, tu juz wiecej trzeba sie bawic :)

Jak jade fura np do innego miasta (londyn) to parkuje gdzies fure i dodaje pozycje gps do ulubionych pod wpisem fura, zeby pozniej szybciej ja zlokalizowac :) np. po calym dniu zwiedzania.


i loto się rozchodzi, że tych ulbionych za wiele wstawić się nie da, a jedynym obejściem to zamienić je na wuasne ŁUeM, których wybieranie jest lekko mówiąc pokręcone...

ja po coś 20 czy 30 dostałem komunikar "wal się" a biorąc pod uwagę, że mam jedną mapę na całą EU ZACH to ciut mało...

w najbliższej okolicy żona ma ze 20 ulubionych  :]

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2006, 21:20:35 »
Trzeba zonie kupic drugiego GPSa... mi sie jeszcze nie udalo przekroczyc limitu ulubionych (widocznie nie mam wielu znajomych) no i uzywam tylko mapy Francji, a jak jade do Polski to po zmianie mapy automatycznie i ulubione sie zmieniaja. Pokukam na zabojadzkim forum - moze jest jakis sposob na zwiekszenie limitu ulubionych.

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2006, 21:41:53 »
Cytat: "medyk72"
Trzeba zonie kupic drugiego GPSa... mi sie jeszcze nie udalo przekroczyc limitu ulubionych (widocznie nie mam wielu znajomych) no i uzywam tylko mapy Francji, a jak jade do Polski to po zmianie mapy automatycznie i ulubione sie zmieniaja. Pokukam na zabojadzkim forum - moze jest jakis sposob na zwiekszenie limitu ulubionych.


wiesz, to nie tylko znajomi, to fryzjer, jeden lekarz, drugi lekarz, ten sklep, tamten sklep itd itp...im więcej gadżetów, tym mniej myślenia...i koło sie nakręca...

*

Offline Cris

  • 28
"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2006, 21:50:31 »
Hmmm, pewnie da sie obejsc, ale bez ostrej ingerencji w soft chyba sie nie da, ale moze gdzies wystarczy zmienic wartosc z 20 na 2000 i bedzie ok. Ale wez tu teraz cos znajdz... szybciej bedzie dojechac na miejsce nim to znalezc w ulubionych ;)

Pozatym chyba bym jednak lekarzy czy cos do POI wrzucil - wkoncu chyba nawet nie co tydzien czy m-c tam sie wybiera?? ze sklepami pewnie jest inaczej, jak to kobiety ;)

*

Offline Cris

  • 28
"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2006, 22:03:21 »
tak woli precyzji - sprawdzielm u siebie na tt 6 i jest to 48 ulubionych

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 28, 2006, 02:58:33 »
Cytat: "Tytusdj"

wiesz, to nie tylko znajomi, to fryzjer, jeden lekarz, drugi lekarz, ten sklep, tamten sklep itd itp...im więcej gadżetów, tym mniej myślenia...i koło sie nakręca...


A połapiesz się w takiej długiej liście fryzjerów lekarzy itd.?

Przecież aż się prosi o UM - Lekarze, UM- fryzjerzy - będzie szybciej i wygodniej niż jedna lista z setką pozycji.
Można nawet podzielić na miasta, np. Paryż - Sklepy z ciuchami itd.

"Zbyt wiele ulubionych" ... Hę???
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2006, 18:17:01 »
Cytat: "LASERman"
Cytat: "Tytusdj"

wiesz, to nie tylko znajomi, to fryzjer, jeden lekarz, drugi lekarz, ten sklep, tamten sklep itd itp...im więcej gadżetów, tym mniej myślenia...i koło sie nakręca...


A połapiesz się w takiej długiej liście fryzjerów lekarzy itd.?

Przecież aż się prosi o UM - Lekarze, UM- fryzjerzy - będzie szybciej i wygodniej niż jedna lista z setką pozycji.
Można nawet podzielić na miasta, np. Paryż - Sklepy z ciuchami itd.


wcale nie, nie patrzysz na to oczami kobiety, wybranie komendy "przejdź do" i wskazanie konkretnego UM trwa wieki i jest strasznie pokręcone, a gdyby jak w Destinatorze6 były kategorie ulubionych miałbyś Przejdź do>ulubione>lekarze> i alfabetycznie Dr Kowalski

to jest proste - a UM nawet mnie wk*****