Tośka pod GPS - jakie radio?

  • 3 Odpowiedzi
  • 3400 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Galipette

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba TG01 (Tsunagi )
Tośka pod GPS - jakie radio?
« dnia: Wrzesień 28, 2012, 11:49:48 »
Witajcie. Z racji tego że TG01 jest trudnym telefonem do codziennego użytkowania idzie w odstawkę na rzecz SE Arc s , ale nie do końca, bo będzie zasuwała jako nawigacja. Moje pytanie brzmi - jaki jest najstabilniejszy rom lub jakie radio tylko i wyłącznie pod GPS.
Jak można pozbyć się z górnej belki informacji o braku karty sim i jak powywalać zbędne rzeczy od obsługi GSM. Ewentualnie czy można władować jakiegoś CE żeby tylko  obsługiwał gps?

*

ted10

Odp: Tośka pod GPS - jakie radio?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2012, 22:52:27 »
 :D HA,HA,HA,  się nie da, polecam oryginalny stabilny Rom Orane UK po aktualizacji. W całej reszcie "kombinacji chińskich" zawsze będziesz miał coś nie tak. Fakt jest faktem, że tośka pod nawigację działa super, ja używam Automapy, ale stanowczo nie podzielam zdania, by był to telefon trudny w obsłudze (może z wyłączeniem terytorium RTP) gdzie dziwne informacje "międzykanałowe" mogą zrujnować nie tylko urządzenie ale i jego właściciela.

Połączone: Wrzesień 29, 2012, 22:54:43
maiało być - "terytorium RP" (czyli Reczpospolitej Polskiej).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 22:54:43 wysłana przez ted10 »

*

Offline Galipette

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba TG01 (Tsunagi )
Odp: Tośka pod GPS - jakie radio?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2012, 09:46:45 »
Używałem oryginalnego orange i po ok 30 minutach zanikał sygnał i gps i trzeba było robić reset  urządzenia i łapał znowu na ok 30 -40 minut. Przy dłuższej trasie jest to męczące.

 
Cytuj
nie podzielam zdania, by był to telefon trudny w obsłudze


chodziło mi bardziej o to że niedopracowany pod względem technicznym typu słaba bateria a co za tym idzie dziwne zachowania telefonu, problemy z wybudzaniem na większości romów jakie testowałem ,  niestabilny GPS , i sporo innych które czynią telefon uciążliwym w obsłudze codziennej no i najważniejsze to problem z radiem gsm bo większość znajomych narzekało że są problemy ze zrozumieniem lub usłyszeniem.



*

Offline Galipette

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba TG01 (Tsunagi )
Odp: Tośka pod GPS - jakie radio?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2012, 11:31:08 »
Po wczorajszej trasie (700 km) toshiba gubiła zasięg kilkanaście razy. Miarka się przebrała idzie na sprzedanie. Może komuś się przyda bardziej niż mi.

http://allegro.pl/toshiba-tg01-dodatki-plock-i2685689234.html

Chociaż trochę z żalem się jej pozbywam.