[Aktualizaja Oprogramowania ROM]Update Systemu z Pozycji PC[01/05/2010]

  • 34 Odpowiedzi
  • 18795 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ZRimaZ

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: QTEK S200 WM6.5/ Toshiba TG01 / SE K750
Odp: [Aktualizaja Oprogramowania ROM]Update Systemu z Pozycji PC[01/05/2010]
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 03, 2010, 18:39:50 »
Ale ty właśnie masz utworzyć katalog prg, bez niego, zamienia plik w rozszerzenie prg....

 :shock: :shock: :shock: No to sorry - ja rozumiem, ze jezeli jest program, ktory robi taki serwis, to i folder powinien sam stwozyc... Bo teraz jest jakos krzywo - testujemy program, ktory kopiuje wszystko do karty SD, uruchamia wgrywanie ROMu, ale on wyskakuje z komunikatem o bladzie i sie okazuje, ze aby dzialal poprawnie, przeba mu folder zrobic! Sorry, jestem dzisiaj napierdliwy, ale mi nawet do glowy nie przyszlo ze nie zrobiles tego, aby folder zostal stwozony automatycznie, tym bardziej, ze w ustawieniach programu jest mozliwosc definiowac to ("dev:\Storage Card\prg").

Z calym szacunkiem do wszystkiego, co robisz (bawie sie teraz z twojim ostatnis ROMem z dnia dzisiejszego - na razie jest super),

ZRimaZ

*

nokser

Odp: [Aktualizaja Oprogramowania ROM]Update Systemu z Pozycji PC[01/05/2010]
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 03, 2010, 20:54:40 »
Ale ty właśnie masz utworzyć katalog prg, bez niego, zamienia plik w rozszerzenie prg....

 :shock: :shock: :shock: No to sorry - ja rozumiem, ze jezeli jest program, ktory robi taki serwis, to i folder powinien sam stwozyc... Bo teraz jest jakos krzywo - testujemy program, ktory kopiuje wszystko do karty SD, uruchamia wgrywanie ROMu, ale on wyskakuje z komunikatem o bladzie i sie okazuje, ze aby dzialal poprawnie, przeba mu folder zrobic! Sorry, jestem dzisiaj napierdliwy, ale mi nawet do glowy nie przyszlo ze nie zrobiles tego, aby folder zostal stwozony automatycznie, tym bardziej, ze w ustawieniach programu jest mozliwosc definiowac to ("dev:\Storage Card\prg").

Z calym szacunkiem do wszystkiego, co robisz (bawie sie teraz z twojim ostatnis ROMem z dnia dzisiejszego - na razie jest super),

ZRimaZ
Ah zapomniałem o tym, w tym programie, bo miałem już utworzony ten katalog. Ani razu go nie osuwałem....

*

Offline Linksys

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TG01, HTC Wildfire S
Odp: [Aktualizaja Oprogramowania ROM]Update Systemu z Pozycji PC[01/05/2010]
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 03, 2010, 22:56:39 »
Ale to nie problem :)
raz tworzysz folder i tyle
u mnie zawsze na karcie leży folder a w nim jakiś ROM, jakby mi w polu padła tosia :)
a warto bo wtedy kawałek miedziaka i jak nie jest total brick to będzie sprawny :)

*

Offline Khil

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Starszy Pompowniczy
  • Sprzęt: X50v, x51v, TG01
Odp: [Aktualizaja Oprogramowania ROM]Update Systemu z Pozycji PC[01/05/2010]
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 21, 2010, 21:40:29 »
Hey, program bardzo fajny, ale nie dziala co do niektorych ROMow na XDA, np w tej chwili musialem recznie przekopiowac SDDL+ by odpalic ten od Novembre. Wywala "File invalid" po reboocie.

I'm 12 and what's this?

*

nokser

Odp: [Aktualizaja Oprogramowania ROM]Update Systemu z Pozycji PC[01/05/2010]
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 21, 2010, 21:43:15 »
To zmień nazwę SDDL na SDDL+ w ustawieniach programu