tablet dell

  • 6 Odpowiedzi
  • 14811 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tablet dell
« dnia: Kwiecień 02, 2016, 22:32:20 »
witam, chcę zakupić tablet. Mam na oku tablet dell venue 8 model 3840. Czy ktoś miał już z nim styczność?i może mi o nim co nieco powiedzieć z własnego doświadczenia jak on funkcjonuje, czy wifi dobrze odbiera,czy się nie zawiesza itd, za odp z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odp: tablet dell
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2016, 20:12:49 »
Ja mam mniejszy 7calowy 3740. Prawdę mówiąc poszukałbym czegoś innego. Od początku czasem zdarzały mu się zawiechy lub opóźnione reagowanie na przyciski itp. Ostatnio zaczął się nawet restartować i już go chciałem wysłać na serwis ale po kolejnym przywróceniu ustawień fabrycznych o dziwo zaczął całkiem sprawnie działać..bez restartów, nieźle(ale nie idealnie) reaguje na polecenia itp. Ale czym to było spowodowane to nie wiem i zarazem nie wiem czy nie wróci. Szukając info o powodach widziałem że nie byłem jedyny który miał problemy tego typu. Dodatkowo wersja 8 calowa miała jakieś problemy z optymalizacją(jest test na tabletowo.pl)choć od tego czasu była aktualizacja oprogramowania która przynajmniej w przypadku wersji 7 cali trochę poprawiła działanie być może w 8 też. Chwile próbowałem Samsunga Tab E który nie jest też drogi bo kosztuje w okolicach 750zł(czyli pewnie tylko trochę droższy od Della) a różnica spora, pracuje tak jak powinien. Kolejna rzecz której trochę brakuje to brak obsługi sms. Jako, że jest karta sim czasem przydałaby się taka opcja chociażby aby zalogować się do programy operatora żeby sprawdzić stan konta itp...niestety w takiej sytuacji trzeba przekładać do telefonu.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2016, 20:15:58 wysłana przez domel82 »

Odp: tablet dell
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2016, 12:09:29 »
mój dell nie chciał wchodzić na zwykłą operę tylko na operę mini dlaczego tak jest?

Odp: tablet dell
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2016, 14:33:31 »
i do tego dziad zawiesza sie co chwile

*

Offline berkowicz

  • *
  • 56
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 / Motorola Moto G
Odp: tablet dell
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2016, 12:29:09 »
Moja kuzynka go ma i raczej nie narzeka, a zawsze przychodzi do mnie, gdy ma jakieś problemy z elektroniką :) Nie wiem, może zaśmieciliście za bardzo system? Tablet co prawda nie powala jeżeli chodzi o parametry, ale ... są gorsze.

Odp: tablet dell
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2016, 15:15:11 »
polecam lenovo s5000 , wytrzymały i najcieńszy:)

Odp: tablet dell
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2016, 20:33:20 »
Hmm dell jest trochę po tyłach jeżeli chodzi o tablety, to już wolę lenovo albo acer.