NOVOTECH PWS700EJ - Potrzebna pomoc w graniu firmware

  • 0 Odpowiedzi
  • 11874 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NOVOTECH PWS700EJ - Potrzebna pomoc w graniu firmware
« dnia: Kwiecień 30, 2014, 11:56:15 »
Tak jak w temacie. Zostały przywrócone ustawienia fabryczne i wszystko się pofajdało. Tablet się włącza ale wyskakuje jakiś komunikat chyba po szwedzku "Kontakter har tyvärr stoppats" (google translate przetłumaczył mi to na - "Kontakt niestety zatrzymany" ) a pod nim "OK" . W to OK można klikać do bólu a i tak po sekundzie wyskakuje ten sam komunikat. Wyskakuje jeszcze jeden komunikat "Ramverk för tjänster från Google har tyvärr stoppats" (Ramy dla usługi Google niestety został zatrzymany) W chodząc do menu przy pomocy Power + Volume Up . Są tylko 4 opcje "erase user data partition" , "enter adfu" (po wybraniu tego jest tylko czarny ekran) , upgare firmware from sd card" (Nie znalazłem firmware'u dedykowanego do tego urządzenia. Próbowałem wgrać to [*********]/oko_kanaloa/zachomikowane/Android+4.0.3+%28PreRC%29]http://[*********]/oko_kanaloa/zachomikowane/Android+4.0.3+%28PreRC%29[/url] ale tablet po zapytaniu się czy chce zainstalować i zatwierdzeniu wraca do głównego menu. Dodam że próbowałem instalować system spakowany i rozpakowany - nic nie dało) no i ostatnia opcja to "exit menu" . Poradźcie co mam zrobić. Pozdrawiam.
N5110>N3210>Siemens M35i>SL45i>SPV Classic>SE T230>SE K700>SE D750>SE K300>SE W580>SE K800>SE P800>Motka E1000>HTC Hermes>Toshiba G500>Toshiba G900>N95>SE K850i>SE W950i>HTC Wizard>Samsung Avila>LG Swift
Pewnie wiele pominąłem ; P