Element smartfonowego interfejsu

  • 2 Odpowiedzi
  • 11395 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vladymir

  • ****
  • 610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Laboratorium Energii Subtelnych
  • Sprzęt: Prestigio 5517, Lenovo A3000-H
Element smartfonowego interfejsu
« dnia: Czerwiec 25, 2016, 23:14:56 »
Mam tablet Lenovo A3000 z możliwością dzwonienia. Zainstalowany na nim Android to 4.2.2 Nie ma w tym systemie nic, co by przypominało charakterystyczną dla smartfona "szufladkę w dolnej części ekranu, tam gdzie zazwyczaj mamy ikonki telefonu, SMS, poczty elektronicznej, kalendarza. Pytanie: czy znacie jakąś apkę, która by taką szufladę dodała do mojego Lenovo?
"Komputer służy do ułatwienia pracy, której bez niego wcale by nie było" - Prawo Murphy'ego

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Element smartfonowego interfejsu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2016, 11:22:23 »
Dowolny launcher z Google Play? Np. Go Laucher Ex, czy Atom Launcher.

*

Offline vladymir

  • ****
  • 610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Laboratorium Energii Subtelnych
  • Sprzęt: Prestigio 5517, Lenovo A3000-H
Odp: Element smartfonowego interfejsu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2016, 22:02:41 »
Taki mądry to i ja byłem... Zanim napisałem ten post, wypróbowałem coś z 15 różnych launcherów i wszystkie z westchnieniem ulgi wywaliłem. Zawalają pulpity i pamięć tonami nikomu niepotrzebnych bajerów, podmieniają ikony do których się przyzwyczaiłem i zmieniają diametralnie sposób obsługi ekranu. Żaden z tych programów nie polepszył funkcjonalności tabletu w stosunku do launchera fabrycznego. 
Szukam czegoś elementarnie prostego, co tylko doda tę szufladkę do już istniejącego interfejsu, nie przefasonowując do góry nogami ustawień, do których się przyzwyczaiłem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2016, 22:04:34 wysłana przez vladymir »
"Komputer służy do ułatwienia pracy, której bez niego wcale by nie było" - Prawo Murphy'ego