Synchronizacja kontakty z P900

  • 4 Odpowiedzi
  • 526 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fnek

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
Synchronizacja kontakty z P900
« dnia: Styczeń 08, 2006, 00:32:33 »
mam problem z synchronizacja kontaktów w telefonie
nie mam pojecia o co mu chodzi a widze ze całkiem fajna sprawa bo woła o:
Adres serwera:
Nazwa użytkownika:
Hasło:

gdzie można założyć takie konto?
i o co w tym chodzi?

czy to to samo co lista w gg która jest sciagan podczas logowania sie na serverze?
jak ktoś sie oriętuje to dajcie znać
fnek@o2.pl
'Celem życia jest rozwój własnej indywidualności. Dać wyraz swej istocie- oto nasze zadanie na ziemi...a jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest poddanie się jej...".

*

Offline bret

  • *****
  • 1964
Synchronizacja kontakty z P900
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2006, 15:48:29 »
Pierwsze słyszę... :). Czym Ty to próbujesz zsynchronizować? PC Suite i synchronizacja z Outlookiem nie wymaga takich danych. Próbujesz SyncML czy coś takiego?

*

Offline fnek

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
Synchronizacja kontakty z P900
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2006, 18:04:05 »
nic takiego
kiedy wpisze przypadkowy adres i synchronizuje [wiadomo ze bedzie błedne] to łaczy sie przez wap i innej opcji nie ma [blu.. IrDA kab... odpadają] wiec o co w tym wszystkim chodzi?
'Celem życia jest rozwój własnej indywidualności. Dać wyraz swej istocie- oto nasze zadanie na ziemi...a jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest poddanie się jej...".

*

Offline bret

  • *****
  • 1964
Synchronizacja kontakty z P900
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2006, 18:30:18 »
Dalej nic nie rozumiem... Próbujesz zsynchronizować telefon zdalnie przez Internet? Może napisz dokładniej czego używasz (jakiej / jakich aplikacji) i w jaki sposób próbujesz to zrobić?

Synchronizacja kontakty z P900
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2006, 21:41:12 »
Szczegóły wykonania zdalnej synchronizacji (przez internet) widziałem w instrukcji. Czytałeś?