SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !

  • 7 Odpowiedzi
  • 17289 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« dnia: Czerwiec 23, 2011, 01:40:51 »
Witam, mam SE P1i i ostatnio mi się "zbuntował". Wywala mi komunikat o tym, że 3G lub GPRS zostaje wyłączone albo włączone. Ponadto panel dotykowy się sam wyłączył po pojawieniu się innego komunikatu. Wyłączyłem i włączyłem ponownie urządzenie, ale podziałał godzinę normalnie i znów zaczął mi wywalac ten problem. Nie mogę normalnie napisać sms-a, bo co kilka liter wyskakuje mi komunikat. Nie mogę uzywać klawiszy dotykowych co stwarza problem na przykład w odbieraniu połączeń lub samych wiadomości. Czy to wina urządzenia czy oprogramowania ? Jak to można naprawić ? Może to być jakiś wirus ? Słyszałem, że może narobić niezłego bałaganu w fonie taki niepozorny wirusik, jak to sprawdzić i się go pozbyć ? Proszę o pomoc, bo moje życie z tym urządzeniem zostało drastycznie utrudnione :(

Odp: SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2011, 09:58:39 »
Jesli tylko urzadzenie jest na gwarancji to niekombinuj nawet i oddaje je do naprawy.

Odp: SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2011, 10:05:55 »
Ale urządzenie nie jest na gwarancji. Dlatego się tutaj pytam was forumowiczów. Jakby  było na gwarancji to bym już tam był dawno, razem z pojwieniem się problemów...

*

Offline sbi

  • ****
  • 592
  • Sprzęt: 6630, Tungsten T3, N73, GO930, 5800XM, HTC Hero
Odp: SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2011, 11:55:06 »
Zrób backup telefonu a później hard reset

Odp: SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2011, 21:46:40 »
A czy aktualizacja systemu na najnowszy jest równa hard reset ? Bo wczoraj w nocy ściągnąłem program do update'u 'update service' jest tylko napisane, ale to ze strony SE więc oryginalne prawda ? :) No więc zaktualizowałem do najnowszego softu i zresetowało mi wszystkie ustawienia, ale problem nie zniknął ;/
Jak zrobić ten hard reset ?

*

Offline sbi

  • ****
  • 592
  • Sprzęt: 6630, Tungsten T3, N73, GO930, 5800XM, HTC Hero
Odp: SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2011, 14:14:59 »
Menu -> Panel Sterowania -> Inne -> Reset Główny


Odp: SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2011, 15:09:02 »
Ok, póki co działa wsztsrko tak jak powinno. Zobaczymy pod koniec dnia jak będzie, jak wszystko będzie ok, to temat będzie do zamknięcia. Dziękuję pięknie za pomoc :)

Odp: SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2013, 21:29:28 »
witam, a podalby ktos ten piin do resetu glownego. bo szukalam wpisywalam i zaden nie pasuje..